Zmiana kraju konta Blizzard

Witam.
Przeprowadziłem się do Anglii i muszę zmienić kraj przypisany do konta, inaczej nie mogę doładować konta Blizzard w funtach. Pytanie brzmi: czy po zmianie kraju utracę postępy w Hearthstone? A może gra całkowicie zostanie zablokowana?

Cytat z supportu Blizzarda: “Jeśli zmienisz kraj / region na inny kraj / region podczas uczestniczenia w ograniczonych testach alpha lub beta, stracisz cały postęp na poprzednim regionie dopóki Rozgrywka Globalna nie zostanie włączona dla tej gry. Możesz również całkowicie stracić dostęp do gry, jeśli nie testujemy jej w twoim nowym regionie.”

Dzięki i pozdrawiam.

Cześć :slight_smile:

Zmiana kraju na koncie Blizzard a zmiana regionu w którym grasz w gry to nie to samo.

W tym przypadku, jeśli chcesz zmienić kraj na który zarejestrowane jest konto Blizzard, zmieni się jedynie waluta w której dokonujsz zakupu :slight_smile: Nie będziesz dokonywać zakupów w euro a w funtach.

Jeśli automatyczny proces zmiany kraju na koncie nie udał się - zgłoś się do naszego wsparcia bezpośrednio :slight_smile:

Dziękuję, pozdrawiam :slight_smile:

Witam,
Dlaczego na koncie Blizzard mam że jestem z Hong Kongu ? Nie mogę przez to dodać numeru telefonu

Witam.
Najprawdopodobniej wystąpił jakiś błąd. Zapraszam do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi pod wskazanym linkiem.
https://eu.battle.net/support/pl/article/7656
Pozdrawiam.

Witam, czekam już tydzien na zmiane regionu i nawet nikt nie raczył odpisać na moje zgłoszenie, wszystko zrobiłem jak było napisane w instrukcji i co dalej ? przez to że nie zmienicie mi regionu nie mogę grać, trochę to żenujące. Jest wgl jakaś administracja batlle net ? bo chyba nikt tego juz nie prowadzi