Zniknęła olbrzymia ilość kart i decków z mojego konta

Wróciłem po długim czasie do gry i wiele z moich kart i decków zniknęło. Nie dostałem żadnej rekompensaty w pyle, a gdybym dostał to łatwo bym to zauważył po zniknięciu 40+ kart legendarnych i masy innych kart z dodatków i przygód z czego do większości miałem olbrzymią wartość sentymentalną.

Brakujące karty zaczynają się od dodatku “wiedźmi las”. Były to karty aktywnie używane przez moją osobę.

Natychmiast też dodam, że wiem jak sprawdzić wszystkie karty, jestem zalogowany na właściwe konto, region jest poprawny i nie posiadam żadnego oprogramowania śledzącego talię oraz nie są to karty usunięte, również posiadam wszelkie możliwe zabezpieczenia, więc możliwość działań osób trzecich jest wykluczona.

Chcę odzyskania straconych kart i decków.

EDIT: przeglądając forum napotkałem się na wpis z listopada 2020 roku, gdzie ten błąd już się pojawiał, niestety odblokowanie demon huntera nie przywróciło mi utraconych kart (odblokowałem go jakieś 2 dni temu, przed odblokowaniem kart nie było i tak samo po odblokowaniu)

Hej pankunkun. Przykro nam słyszeć o Twoim problemie w Hearthstone.

Generalnie, całkowite zniknięcie ponad 40 kart legendarnych, decków itp. jest po prostu technicznie niemożliwe. Jedyne scenariusze, jakie mogły się tutaj stać, to:

  1. Po prostu zalogowałeś się do złego regionu albo konta.

  2. Ustawienia Filtrów w Twojej Kolekcji maskują jej większą część.

  3. Na konto miało miejsce włamanie, a ktoś spyłował Kolekcję w jego trakcie.

Opcję 1 oraz 2 możesz sprawdzić i rozwiązać samemu po swojej stronie. Jeśli mamy do czynienia z opcją 3 - możliwe, że my będziemy w stanie to odkręcić (zależy, jak dawno temu miało miejsce ewentualne włamanie). Skontaktuj się proszę z nami bezpośrednio tutaj a zobaczymy, co uda nam się poradzić!

Zostałem tutaj już na starcie wysłany przez pracownika w żądaniach pomocy.

Tak jak już pisałem powyżej, region jest poprawny, filtry są poprawne.

Nie ma żadnego dodatkowego pyłu, żadnych nowych kart których nigdy nie tworzyłem, a niektóre utracone karty nie pozwalały mi używać decków tak długo, aż ich na nowo nie stworzyłem, więc najwidoczniej coś jednak jest na rzeczy, zwłaszcza, że tak jak również wyżej pisałem, problem był znany już w 2020 roku, gdzie niby rzekomym rozwiązaniem było odblokowanie demon huntera, które u mnie nie przyniosło żadnego skutku.

Proszę o szybką odpowiedź.