Aktualizacja Heroes of the Storm – 14.04.2020

Aktualizacja Heroes of the Storm – 14.04.2020

Kolejna aktualizacja Heroes of the Storm wprowadza do gry wydarzenie Odłamki Mrocznego Nexusa, nowe skórki i wierzchowce, a do tego zmiany dotyczące Tassadara i nie tylko!

Wyświetl cały artykuł

Artanis to buffa ani skina to sie nie doczeka chyba nigdy.

Jako jeden z większych i wierniejszych fanów Tassadara, czuję się nim absolutnie rozczarowany z jednego, prostego powodu - nie mogę nim w ogóle zagrać, bo czekam dosłownie 5700 sekund ponad (1000 + 1000 + 3700). Włączyłem wyszukiwanie, poszedłem ćwiczyć, pomyślałem “w międzyczasie na pewno znajdzie”. I po tej godzinie wciąż nic… czy ja jestem w kolejce, czy czekam gdzieś poza pulą?

Edycja 5 godzin później
Eks de
Chyba tylko tak mogę skomentować czas wyszukiwania. Nie wliczając powyższych czasów, obecny i nieprzerwany czas wyszukiwania wynosi ponad 7350 sekund (tak, mam screeny)

Pierwszy dzień i wszyscy chcą nim pograć, wszystko się unormuje za jakiś czas.

No dobrze, ale ja czekam ponad 7350 sekund, podczas kiedy moi znajomi znajdują mecz z Tassadarem w parę sekund
Edycja: Tak, z Tassadarem, którego oni sami wybierają jako postać, nie zaś że dobiera im jakiegoś losowego spośród chętnych
/Koniec edycji

Jak ja mam to rozumieć? Że moje konto dostało ukryty znacznik bycia w najniższej kategorii? Że mogę zagrać wtedy, kiedy reszta “fajniejszych” ludzi nie będzie już chciała grać? Czy może po prostu zdanie o zmianach bardziej liczy się w przypadku osób, które mają 100 meczy niż moje, gdzie mam ich zdecydowanie więcej?
Mi coś tu nie gra po prostu, tylko pytanie, gdzie jest problem?

Szkoda że nie da się nazwać tych zakładek talentów np Aram, heal itd