Biały ekran po uruchomieniu HotS

witam, niedawno mój komputer wrócił po bardzo długiej (kilku miesięcznej naprawie). W naprawie wymieniany był zasilacz, dysk, przeinstalowywany system. Po podłączeniu komputera pod telewizor i uruchomienie HotS wyświetla mi się biały ekran. Słyszę dźwięki z gry, ale widzę jedynie biel (przed naprawą komputera tego nie było.Na szczęście mam też zwykły monitor i tutaj wszystko już działa normalnie tak jak powinno. Oba wyświetlacze korzystają z wejścia HDMI, jedyna sensowna różnica o której jestem w stanie pomyśleć (ale która chyba też nie powinna mieć wpływu na wyświetlanie) to fakt że telewizor wyświetla obraz w 4k, monitor w FullHD. Proszę o pomoc

To forum jest martwe szukanie tu pomocy ma maly sens - przy duzek dozie szczescia moze sie komus zachce ci pomoc - dla mnie to wyglada na ustawienia ekranu (gry lub windowsa)

No do tego juz sam doszedlem, problem polega na typ ze nie widze zadnej opcji ust. Windowsa ktora moglaby dzialac, natomiast ust. Gry nie moge zmienuc nic nie widzac przez bialy ekran. Co do martwego forum, to mialem nadzieje ze jednak blizzard monitoruje na biezaco problemy w grze, ktora w sumie martwa nie jest?

a hots ma cos takiego jak uruchamianie w oknie?? moze tak spróbuj.

przejzyj sobie amerykanskie forum hotsa (szukaj pod haslem white screen hots przez google) jest tam juz pare takich tematow moze ktoras z tych porad ci pomoze

Ogarnalem juz probkem. Z jakiegos powodu hots (i tylko hots, inne gry dzialaja bez problemu) reagowal tak na tv poniewaz w windowsie byla wlaczona opcja kolorow HDR. Wystarczylo wylaczyc kolory HDR dla gier i wszystko zaczelo dzialac jak nalezy