Błędy gry niszczące rangę i atmosferę grania rankingów

Re-add posta z:

Witam, właśnie wyszedł nowy sezon, a błędy dalej te same. Żeby dyskusja nie umarła, a ludzie o podobnych problemach mogli się wypowiedzieć, raz jeszcze dodam swój post, w “świeższym” temacie.

"Jako że historia się powtarza, raz jeszcze napiszę tę prosbe: nie zwalajcie błędów gry na barki gracza, zasłaniając się regulaminem gry.
Na poczatek: sytuacja sprzed ok. 2 lat: rozłączenie pod koniec gry rankingowej/chwilowe zawieszenie gry w lobby - kara punktowa i mecze afk. Odwołanie: regulamin, zgodziłeś się. Potem cichaczem poważniejsze tego typu przypadki zostały naprawione (aż za bardzo, bo po wyjściu pamiętnego mi Artanisa z gry w nastepnym meczu HL był w przeciwnej).
2: sytuacja sprzed ok. roku, przy jeszcze oryginalnych bójkach - chwilowe rozłączenia (AI robiło za mnie doslownie 2 kroki) mecze AFK, ale nic tam, i tak bd grał bójki, to bez różnicy (pomijając fakt, że mój “AFK” kończył się niezaliczeniem meczu na skrzynkę, co się nadal zdarza). Sytuacja dosłownie w ten sam sposób się powtarzała przez jakies 5 bójek (pamietam ostatni mecz Tyraelem, dosłownie wygrałem go z 1 graczem - czarnosercy, dublony - mimo rozłączeń). Po meczu: logout. Loguje się - nie mogę. Wchodze na bnet: ban na 7 dni, zakaz chociażby uruchomienua gry (czas wakacji, kiedy jeszcze dużo grałem).
Odwołanie: zapis regulaminu, zgodziłeś się, itd. (Odpowiedź blizza u dołu posta).
Obecna sytuacja: znajoma dostała chwilowe zawieszenie w grach rankingowych, dostala po -500 za gre, no ale co tam, przecież odrobi - zgodnie z wpisem Blizzarda.
Tylko, jak wyżej, rozłączenia nie są winą graczy. Grając pełną ekipą często zdarza nam się dostawać (zwanych przez nas) “blizzardowskich lagów”, każdy w tym samym momencie.
Szanujmy nawzajem swój czas, więc proszę, na bieżąco naprawiajcie niedogodności związane z grą, chociażby dlatego, że pozostała tu jedynie lojalna pula zapalonych graczy. Ciągle zasłanianie się regulaminem i zbywanie nas jedynie tę pulę uszczupli.
Ps. Dla ludzi, którzy uznają to za crytalk: wypisałem z pamięci większość sytuacji, jakie przytrafiły mi się podczas 4+ lat grania, żeby jak najlepiej nakreślić obecną sytuację w grze i stosunek supportu (nie będę się już roztkliwiał nad brakiem banów za wulgarny czat (nie podam przykładu bo usuną posta) i AFK-falstad/illidan na bójkach lecący w wieże - bo to nie ten temat).
Pss. Za brak niektórych znaków przepraszam, pisane z telefonu - większość wyłapane przy re-wricie.
*liczę na odpowiedź jednego z przedstawicieli game-dev-community i z calym szacunkiem dla p. Madkipar, przesłana wiadomość (z posta, do którego link można znaleźć na początku tematu) pochodzi z jednego ze wzorów “bezpiecznych odpowiedzi do spławiania niezadowoleńców”, ja zaś-jak i moi znajomi z gry oraz uczestnicy dyskusji - liczymy na realne zajęcie się problemem i adekwatną do tego wiadomość.
Szczerze liczę na powyższe i pozdrawiam.

Odpowiedź Blizzarda (na ban 7 dni):

"(Przedstawiciel X)
Witaj (imię)

Działania podjęto zgodnie z zasadami obowiązującymi w Heroes of the Storm (https://blizzard.com/support/article/42673), z którymi wszyscy gracze zapoznają się i które wymagają zaakceptowania przed rozpoczęciem gry w Heroes of the Storm. Owe reguły i zasady umożliwiają nam utrzymywanie bezpiecznego środowiska gry, gwarantującego dobrą zabawę dla wszystkich graczy.

Z Warunkami Użytkowana serwisu Blizzarda można zapoznać się pod tym adresem: http://blizzard.com/company/legal/

W chwili obecnej uważamy sprawę za zamkniętą i nie podejmiemy dalszej dyskusji na ten temat."

Jeżeli dla kogoś konieczny jest screen z odpowiedzią, potwierdzający realność tej odpowiedzi - w wolnej chwili “poświęcę” miejsce na dysku google i dodam.
*Cudzysłowie oraz rozpisywanie zastosowane w celu zmniejszenia “furtek”, jakie można zastosować, nie jest to umyślne “offensive talk” :wink:

**powyższy post ma charakter zarówno informacyjny - dla innycn graczy i dev’ów, jak i proszący o przekazanie wiadomości dalej, do wyższych stanowisk - proszę o nie dodawanie wiadomości ze wzoru:
“Dziękuję za wiadomość, ale Forum X nie ma możliwości Y, (wyjaśnienie).
Dziękuję i przepraszam za niedogodności”

Chyba jestes na tym forum swiezy bo tutaj kazdy problem jets jak to ladnie ujales zamiatany pod dywan lub umiera smiercia naturalna przez brak jakiegokolwiek zainteresowania

Bardziej chciałem sprawdzić, czy jeszcze ktoś ma podobnie i napisze coś konstruktywnego, ale po tygodniu głównie narzekania na głównie na cięcia finansowe są i politykę blizza, heh

Czego sie spodziewasz jak sami tworcy maja (tu powinno pojawic sie niecenzuralne slowo) na swoje “dzieło”

A nawiasem mówiąc, destiny2 całkiem sobie dobrze radzi bez Blizza, ~11k na twitchu gdzie wcześniej nie było tego tytułu widać, chyba widać jaka droga jest najlepsza :wink: