Ciekawa propozycja

Witam :smile:
Zastanawiałem się nad pewną rzeczą. Jedną z moich ulubionych postaci jest Zul’Jin i myślę , że nie jestem jedynym który bardzo lubi tego bohatera oraz jego świetne kwestie i akcent. W związku z tym oraz z tematyką nowego dodatku do Hearthstone myślałem nad Komentatorem Zul’Jinem do Heroes Of The Storm. Piszcie co sądzicie o takiej koncepcji. Miło by było gdyby ktoś od niebieskich nam coś podpowiedział odnośnie planów.
Pozdrawiam Wszystkich :stuck_out_tongue:

Polubienia: 5

Tak ! jak najbardziej tak :slight_smile: Zul’jin to moja ulubiona postać nie tylko z Hotsa ale z całego uniwersum przecież to był taki Kozak jakich mało w Całym Świecie :slight_smile:

2 polubienia

Dokładnie, można by zrobić naprawdę wiele ciekawych kwestii

A nie lepiej Rastakana?

Szczerze mówiąc Rastakan nie był by zły, ale nie ma nic wspólnego z nexusem, myślę, że jednak fani woleliby Zul’Jina i jego świetne teksty, bo nie ma większego kozaka w świecie Warcafta

3 polubienia

Ma wspólnego z Nexusem tyle co każdy bohater nie pochodzący z niego :stuck_out_tongue:

Niby racja, ale Zul’Jina mamy i kochamy w hotsie od dawna :stuck_out_tongue:

Z drogi cieniasy !

Widział ktoś kiedyś gorsze forum?

Czemu gorsze forum? Według mnie wcale nie jest takie złe.

‘Buty? A co to? Jaki wariat nosi małe klatki na swoich stopach? Powiem moim braciakom aby nigdy ich nie zakładali! Nigdy!’
‘A jak powiesz na mnie Żul’Jin, to pomacam Cię siekierką.’
‘W tej gierce nawet musisz zdobyć doświadczenie, jak będziesz mieć doświadczenie, będziesz mieć moc, jak już będziesz mieć moc to…o czym my tu w ogóle gadamy?’

A teraz według mnie najlepszy tekst Zul’Jina.

‘Skąd ja w ogóle mam te siekierki? Rzucam siekierke, nowa siekierka, rzucam, nowa, e ech… to jakieś potężne voodoo!’
Trzeba przyznać że Zull’Jin jest bliski samoświadomości bycia w grze komputerowej XD

Trolle to moja ulubiona rasa w WOWie więc z automatu kocham Zul’Jina w hotsie, a nieskończone stacki plus bycie największym kozakiem powoduje że jeszcze bardziej lubię nic grać. XD

1 polubienie

Zabrakło mi 5 znaków i się zdenerwowałem

Rozumiem ale wciąż to lepsze niż niektóre fora :stuck_out_tongue:

Zul’jin łamie czwartą ścianę jak Dead Pool :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Nie gadajmy o forum :smiley:
Ja bym chciał odpowiedź od Blizzarda, bo serio mi brakuje tego komentatora

,Tak to robi Troll!!"

'Strzeż się, bo mój loa pysk ci skuje,
a Gurubaszów arena cię wypluje."

" W cierniodławach na rozróbę czas!
Stań do walki wraz!"