Czemu mam taką słabą range jak noob

Jestem suportem jednym z najlepszych na świecie. Oczywiście kieruje grę a tu dupa dostaje po 3 grach silver 5 jak jakis noob, a ja nie jestem noobem zobaczcie moje staty i zmieńcie mi lige bo to chyba jakiś bład bo nie doxeniacie dobrych supportów, ZEstunowałem dziś 4 bohaterów na raz moim ultem i wygraliśmy dzięki temu i dostałem silver 5 tylko.Zastanówcie się nad sobą.

Ja dziś na obiad jadłem naleśniki.

Srebro było znane w starożytności. Ceniono je jako metal szlachetny i używano jako walutę, a także do produkcji biżuterii, srebrnych naczyń i sztućców. Obecnie stosuje się je także do produkcji filmów fotograficznych, styków elektrycznych i luster. Pierwiastkowe srebro jest katalizatorem.

Srebro ma właściwości bakteriobójcze. W medycynie niekonwencjonalnej stosuje się srebro koloidalne w celu leczenia różnych dolegliwości. Spożycie dużej ilości srebra może spowodować chorobę zwaną argyrią, charakteryzującą się nieodwracalną zmianą koloru skóry na niebieskoszary.

Jesteś doceniony, pozdrawiam. :*

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do Biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

Artanis mógłby dostać buffa

bo wszyscy siedza na bronzie, dali cie na silver zeby byl jakis poziom powyzej bronzu ;p

Gdybyś był “najlepszy” na świecie jak to oceniłeś na moje oko “trochę” zbyt pochlebnie to wygrałbyś więcej niż 3 na 5 gier. A co do rankedów naprawdę? Człowieku rankedy w hotsie gra się full teamem. Ja mam skład gdzie na 20 wygrywamy 18/19 na szybkich i meczach poza rankingiem elo.

Wada gier cooperacyjnych sa wlasnie inni gracze, w te gry powinno sie grać ze swoimi ziomkami ale teraz ciężko zmotać, wiec pozostaje albo skasowanie albo meczarnia z randomami. Najepiej ukazuje to granie w taka gre jak starcraft czy clash royale czy inny tego tytuł gdzie moge zrobić sobie przerwę nawet rok ale jak wroce to żaden noob mi nie da rady bo mam podstawy ktorych nauczylem sie od lat. Tak więc nie wazne czy jestes najlepszy na swiecie jesli grasz z najgorszym trollem na ziemi to jeszcze mozesz ugrać coś robiąc za dwóch ale co jak sie trafi dwóch trolli w jednej grze przegrywasz i lecisz w dól dopóki nie spadnieszesz na sredni poziom i gra ci wylosuje srednich zawodników. Podsumowując możesz isć zagrać w ruletke i bedzie za wszystko decydował twój szczesliwy dzien tak samo jest z ta grą. Ruletka jednego dnia bedzei wygrywał bo bedzie dobry mmr a drugiego dnia caly dzien bedziesz przegrywal. Zrozum to albo przestań grac rankedy. Na koniec powiem ci pewien trick psychologiczny ktory pomoze ci zgarniac wiecej gier a wiec tak: przeg gra jak siedzicie w lobby to wejdz na kazdy profil i zobacz czy wygrał gre czy przegrał to juz jest dużo, jesli przegrał to zobacz kim grał i zobacz jego najlepsza postać napewo wtedy bedzie chcial sie odegrac wiec wybierze swoja najlepsza postać, wiec pozwól mu to zrobić a ty zagraj kim pod niego wesprzyj go. Przykład ziemek przegrał i terazx bedzie gral zabojca dystansowym wiec nie graj dystansowym tylko wez tanka nawet jak nim nie grasz gosiu i tak nic innego nie wezmie bo bedzie chcial wygrac za wszelka cene wiec bedzie mial powera do gry nie przeszkadzaj mu w tym tylko wesprzyj. A ci co wygrywaja najczesciej maja troche olewke wiec graja bardziej pod dobre kombo. I nigdy nie pozwól zeby byla gra bez tanka i medyka bo gra jest praktycznie skazana juz na starcie na porazke, bo kazdy gra zabojca i mysli ze sam wygra ;d

1 polubienie