Czy ranga w lidze wpływa na szybkie mecze?

mam range 1 złotą (wiem, nie ma się czym chwalić) czy to wpływa w jakis sposób na moje szybkie mecze? moze to jakich sojusznikow i przeciwników mi dobiera?

Szybkie mecze maja inny wskaznik mmr, ale z praktyki wiem, ze dobor graczy z tego trybu jest skrajnie rozny i niezaleznie od ilosci wygranych nie spodziewalbym sie gier na wysokim poziomie poza nielicznymi przypadkami

Przedstawię poziom rankingu w praktyce
Platyna
Mamy poziom 19, przeciwnicy 20.
Co robi nasz Muradin?
Wbiega w przeciwników, po czym zużywa Awatara, by w ogóle móc wyjść z tego, w co się władował. Reszta drużyny włącza się do walki, walka przegrana przez nas, przeciwnicy niszczą bazę, ja tracę 500 punktów.

1 polubienie

W tej grze twój skill ma tyle znaczenia co nic. Nie mniej nie więcej. Tutaj zwycięzca jest ustalany przed meczem. System tak dobiera graczy że jak grasz dobrze to gorzej dla CIebie bo dobiera Ci gorszych żeby uśrednić MMR teamu. ja to prawie co mecz healerem robie więcej dps/kills niż moi asassiny, a tanka przeganiam praktycznie w każdym meczu. Jak nie masz teamu i szybko się denerwujesz to lepiej sobie odpuść od razu. Tym bardziej że jedyne jakie zmiany się dzieją to tylko na gorsze.

PS.
Po ostatniej serii porażek, jak spadłem z platyny do silvera w jeden dzień zauważyłem że zacząłem gorzej grać, po seriach 15 przegranych z rzędu sam już nie wiem co robie dobrze a co źle. Blizzard po prostu nie chce żeby w tą grę ktoś dobrze grał, nie wiem czemu ją tak niszczą, ale taka jest prawda.

1 polubienie

to prawda. System celowo “uśrednia” mmr. Sabotuje dobrą passę. Po prostu dobiera potem takich tumanów, że nie da się niczego wygrać.
Potem 2 gry z kims kto ogarnia, potem 4 porażki bo ludzie nie mają pojęcia co robić, a mają lvl konta 200+

1 polubienie