Deathwing, tak czy nie?

h ttps://twitter.com/BlizzHeroes/status/1186326286328827904

Blizz wrzucił teaser, jest to kard z filmiku który zapowiedział D.Ve w 2017r.
Osobiście mam złe wspomnienia z tamtym okresem rozwoju HOTSa (nie lubię HOTS 2.0), jednakże wtedy gdy jeszcze nie było wiadomo że to będzie D.va, wszyscy (prawie) myśleli że będzie to Deathwing. Teraz teaser wraca, a Reddit poświęcony HOTSowi trzęsie się gdy otwieramy i zamykamy tematy.

Czemu zespół HOTSa wrzuca nam takie coś 2 tygodnie przed Blizzconem?

Cóż, przed meczami ostatnio w bodajże -0:10 też robi się nieco czerwony ekran + trzęsienie ziemi. :slight_smile: Jak to nie jest Deathwing, to ja nie wiem co to może być. Zbyt dużo poszlak na to wskazuje.

“Czemu zespół HOTSa wrzuca nam takie coś 2 tygodnie przed Blizzconem?” - potężny powrót Hotsa! …
… a tak na serio to pewnie Hots nie dostanie panelu albo po prostu chcą rozbudzić hype i będzie można testować Deathwinga na Blizzconie.

1 polubienie

Piszą że będzie jakiś stream o 10:30, która to u nas?

19:30
limit znaków 20 btortotro

To są te dwie opcje, myślę że druga jest bardziej prawdopodobna, myślę że przecieki o Diablo 4 nie są przypadkowe, oni chcą na wszelkie sposoby zarazić ludzi pozytywnymi emocjami, żeby zapomnieli o tych wszystkich aferach, żeby Blizzcone był wesołą imprezą.

Właśnie z tego powodu jestem ciekawy tej 19:30, co tam nam zaproponują prócz postaci, bo jednak mimo wszystko jakiś event, jakieś większe zmiany byłyby całkiem przyjemne.

Też mi od razu na myśl przyszedł Deathwing (trzęsienie się ekranu przed rozpoczęciem meczu), a teraz przypominają nam o tym filmie i tak jak mówisz, o sytuacji, kiedy wszyscy myśleli, że to zapowiedź Śmiercioskrzydłego. Pewnie szykują coś dużego na Blizzcon, ale na więcej niż postać nie liczę. Poza tym, sama postać nie rozwiąże nagle wszystkich problemów gry i nie przyciągnie aż tylu ludzi, ale będzie miłym dodatkiem dla tych, którzy nadal grają (w tym i dla mnie).

Proste bo blizzcon a co ważniejsze jest to jedyna i ich ostatnia deska ratunku, tylko i wyłącznie to lub zaawansowany system doboru gracza analizujący grę mogą spowodować aby gracze zechcieli wrócić, jako ze to drugie jest czasochłonne to stwierdzili ze wprowadzenie Nelthariona będzie łatwiejsze.

1 polubienie

Polski jak ktoś woli może jest ratunek jeszcze dla Hots-a
1 polubienie

Niezły troll z tym skinem Brightwing xD
On będzie cały czas w tej smoczej postaci? Jeśli tak, to fantastycznie. Jeśli ktoś znajdzie jakiś opis umiejętności, to proszę o podlinkowanie, gdyż to teraz jest najważniejsze.
EDIT: Niedługo zacznie się stream i prezentacja Deathwinga, link w 1 poście autora tematu.

W tym momencie na twitchu Hotsa ogląda 14 tysięcy ludzi… jak ja dawno takich liczb nie widziałem jeżeli chodzi o Hotsika. xD

EDIT: Nawet 16 tysięcy, z czego 10 tysiaków na oficjalnym Hotsa.
h ttps://imgur.com/a/9m4Qk7t

przegapiłem prezentację, ale jest jeszcze dzisiaj HeroesHype :blush:

Jeszcze nie było tej prezentacji.

Widac ze forma upadkowa dalej problemy z odpaleniem strema serio blizzard

Ponad 12k widziałem a prezentacja ma “problemy techniczne”…
X ja pierniczę D

Kurde szkoda. Liczyłem, że to znowu będzie jakaś wyciągnięta żywcem z LoLa dziewczynka, a tu postać którą będę miał ochotę zagrać :frowning:

1 polubienie

Kompozycja smoków: Deathwing, Alex, BW, Chronia i … Fenix?

20k widzów teraz - 17 miejsce

Albo go masz w teamie albo masz instant lose już to widać po tym co mówią nie można grac bez niego

Najbardziej szalona postać od… Czo’Galla? Abathura?