Delay movement hots

witam. wracam do tej gierki co jakiś czas z nadzieją, że jakaś aktualizacja poprawi działanie gry ale nic z tego. problem polega na tym, że gdy ram z ludźmi albo przeciw SI przy każdym ruchu mam 0.5 sec delay. mam gaminowy laptop więc nie chodzi o sprzęt. czy to na low czy na ultra gra chodzi tak samo. mam 100 fps w górę i 60 pingu więc wszystko powinno być dobrze. menu chodzi dobrze i płynnie. co więcej, kiedy chcę wypróbować bohatera to na arenie nie mam żadnego opóźnienia i gra chodzi perfekcyjnie. mam ten problem od dawna i nic nie pomaga. nie pomaga zmiana rozdzielczości, zmiana na okno czy inne takie. co więcej ten sam problem występuje na 3 różnych internetach. chcę wypróbować postać wszystko jest ok ale kiedy chcę zagrać mecz albo przeciw SI to już mam delay. Co mogę zrobić? jak tak widzę jak ta gra się zmienia i że na łeb bije lola dla dzieci to aż się żal robi, że sam nie mogę zagrać normalnie. aktualnie zmieniam język z polskiego na angielski kto wie może to coś pomoże. Czy ktoś miał taki problem? gram na lenovo legion y520. Wydaje mi się, że problem jest banalny i wystarczy coś wyłączyć albo włączyć no ale już nie wiem co. HELP

dodałem do panelu nvidia hotsa manualnie zeby obslugiwala go karta wysokiej wydajnosci i nadal nic. poprzeskiwalem po roznych serwerach i bylo tylko gorzej co akurat logiczne.

wlaczylem udoskonalenie lenovo na priorytet sieciowy tez nic. powylaczalem pelno opcji w ustawieniach windows, sciagnalem jakies aktualizacje, powylaczalem wszystkie rzeczy w tle, wylogowalem sie z konta google, usunalem folder cache. nic nie przynosi efektu.

Najlepiej jakbyś zrobił post w pomocy technicznej, bo to dosyć wymarłe forum, a tak to może jakieś niebieski by ci odpisał. Osobiście ostatnio miałem ściny czy takie lekki delaye, ale to dlatego że mój antywirus COMODO zaczynał szaleć po odpalaniu Hotsa (aż się dziwiłem, że ma to aż taki wpływ). Wyłączałem go w procesach i już hulało jak miało.