Dorzućcie węgla bo login serwer dla eu leży

I jeszcze wywaliło mnie pod koniec meczu do którego nie mogę dołączyć, więc wypadałoby żebym teraz wyłapał bana za wasze brakoróbstwo.

ale z pozytywów przynajmniej upada argument “hurr durr jak to gra umiera, przecież serwery chodzą” xD

//edit:
no i oczywiście dowaliliście mi z tej okazji 2 dodatkowe QM/ARAMy z leaverami xD
Dobra, lachę kładę na tego hotsa. I tak czuję się na tym forum jak ostatni mohikanin to czas najwyższy zgasić światło.

ps. tu dobrze podsumowano historię hotsa: https://youtu.be/ENOqQK259vw

Też czasami zajrzę żeby sprawdzić co się na tym pustkowi dzieję mimo że gry nie odpaliłem od 2 lat :smiley:

Ta gra jużumarła. Zostało tylko gówno które myśli że pokona sam 5 bo iilidanem umie wskoczyć pomiędzy. Wdepniesz w takie gówno albo kilka - 2 lub 3 kolegów to jeszcze dostaniesz bana op tym jak cię nawyzywają. Ta gra to 0, a ten temat jest kolejny do skasowania bo obraża devsów-inwalidów.

Dziś na 7 meczy 1 wygrana. 3 mvp.
To jest jedyna tak sp… (sp… przez inwalidów) gra w której możliwe jest mieć więcej mvp niż wygranych.

Nie chodzi o stan gry, czy nawet te 2 śmieszne aramy, ale o podejście.
Normalne firmy gdy im się coś wysypie to wystosują przeprosiny do graczy, czasem pokuszą się o jakiś upominek. A blizzard ukarał mnie za swój błąd.