Dziwna sytuacja na rankedzie

Jak to jest, że gościu po 3 latach nie grania w tą gierkę dostaje diament 3 z czapy razem z jego kolegą po czym psują grę wszystkim bo są po prostu słabi? xD

W historii meczów seryjnie gierki z 3 lat do tyłu. Wiem, że ten system to patologia, ale coś zwiększyła się liczba przypadków trafiania na typków właśnie po jakichś długich przerwach.

To nie jest normalne, natomiast w tym sezonie był spory wysyp rang z dupy…
Wystarczyło dobrze zagrać placementy a przynajmniej pierwsze z nich…

Ze 2-3 tygodnie temu grałem solo i dostałem do drużyny 4-osobową ekipę polaków którzy mieli od kilku miesięcy do kilku lat przerwę od HOTSa.
Jak się zapytałem czemu wrócili to mi tylko odpowiedzieli że za dużo wódki.
Chyba WhiteBat wspominał kiedyś o takich graczach.

No cóż, i tak raczej zrobię sobie przerwę od rankedów na ten miesiąc czekając na te słynne “zmiany”. :smiley: Do tego czasu spróbuję sobie po prostu grać unrankedy.

Przeciez tak bylo zawsze - mam znajomege co grla ze 3 sezony temu i obecnie tez dostal wysoki diament (w ktorym nigdy przedtem nie byl) - ot takie podziekowania od bli$$arda za to ze wrocil do gry :wink:

Spróbuj, ale tam będziesz spotykał podobne sytuacje + czas oczekiwania jest dłuższy + grasz na wszystkich mapach.
W poprzednim sezonie jak zrobili solo TL to się przerzuciłem z UR na TL z tych kilku powodów.