E sport polska imprezy

witam wydaje mi sie ze heroes of the storm cofa sie w tej stronie e sportu od 2017 roku po beta test byly turnieje amatorskie oraz w roznych miejscach polski typu katowice itd teraz tego coraz mniej jak wogole jedyne hgc i nic pozatym moze niech blizzard zrobi lepsza reklame wiecej turniejow dac sie wybic gracza w tej grze zobaczmy jak konkurencja league / dota szaleja od amatorow do zaawansowanych graczy po e sportowcow tak samo mamy z cs go a hearoes gdzie sie pytam hots powala dynamika grafika itd lola czy dote to niech pobije takze w imprezach dla kazdych a nie tylko hgc i dziekujemy blizzcon ok wszystko fajnie ale moim zdaniem to zdecydowanie za malo

Jest za mało graczy żeby organizować turnieje lanowe, to trochę kosztuje.
Jeśli zaś chodzi o turnieje sieciowe to dla polskich graczy regularnie odbywa się Amatorska Liga Watahy

widzisz taki overwatch dla profesionalistow juz ma 2 turnieje co a hots tylko hgc dlaczego … a co do twojej odpowiedzi o lanie mało graczy ? wydaje mi sie ze jest dosc sporo by stworzyc 8+ drużyn na turnieje oraz więcej reklam ostatni raz co było głośno o turnieju sieciowym to w 2017 roku i od tamtej pory echo no a co do watahy mogło by być więcej takich lub blizzard zrobić także od siebie sieciowki zwiększenie turniejów zwiększenie zainteresowań co daje także zwiększenie graczy (turnieje typu nagrody rzeczowe czy jakieś fundusze na battle neta czy jakieś parę stówek dla drużyny itp itd dla amatorów) w konkurencji tego pełno a wolałbym by było tu także chyba się ze mną zgodzisz/zgodzicie ze to co pisze ma sens szczególnie dla graczy HoTsa :slight_smile:
dodam ze taki league of legend ma turnieje własne chyba co 3 miesiąca (z tego co słyszałem) na które możne dołączyć każda drużyna posiadająca konto
Pozdrawiam :slight_smile:

Właśnie zrobiłem

h ttps://imgur.com/a/MTtMD7t

Tegoroczne finały HGC oglądało 65 tys. widzów, to nadal tylko połowa widzów LOLa w zwykły dzień. Organizowanie takiej imprezy nikomu się nie opłaca.