Głosowanie na bohaterów

h ttps://old.reddit.com/r/heroesofthestorm/comments/ekchgo/heroes_of_the_storm_2020_character_poll/

Link do reddita a tam będzie dalej przekierowanie do głosowania. Została sporządzona OBSZERNA lista bohaterów gier Blizzarda których jeszcze nie ma w HOTS. Głosowanie polega na przyznaniu 1-5 punktów każdej postaci. Lista jest naprawdę długa, potrzebowałem prawie 15 minut na tą czynność

1 polubienie

Jak mają dodać Baala takiego wizualnie i mechanicznie fajnego jak Mephisto, to ja dziękuje.

2 polubienia

jaki ma cel glosowanie ? przeciez bli$$ard i tak wyda co im akurat bedzie na ręke…

Taki sam jak branie Ming na W, Kaela na konwekcje, nazebo na żaby i azmo… Fappowanie ku własnej uciesze i zerowej wartości…

Too long i nie ma guzika, żeby ustawić 1 wszystkiemu z Overwatcha :frowning:

1 polubienie

Śmieszne to jest. Serio. Postacie w stylu jakaś jednostka z SC. Albo męska wersja Sonii. Albo całe dziesiątki jakichś no nameów z warcrafta. Większość obiła mi się o uszy. Ale jakieś prosiaki??

Tak sobie teraz myślę, że właśnie idea, że hots ma być grą “all stars” (tzn. że z tych największych marek czerpie) była tym co z góry skazywało całość na porażkę.

Początkowe zachwyty itp. Ale to oznaczało brak jakiejkolwiek głębi. Ja tego nie potrzebowałem ale zdaje się, że większość graczy jednak tak. Jeśli dla kogoś różnice faktycznie robi to, żeby grać konkretnie męska wersja barbarzyńcy z Diablo… Dla wielu ludzi… To już lepiej było zrobić normalną MOBĘ. Overwatch się udał a hots się nie udał. Czemu?

Osobiście chciałbym zobaczyć jakąś Nagę, najbardziej chyba Lady Vashj. Tradycyjne strzelanie z łuku + spowolnienie z aa i zrobienie z niej maga.

i wprowadzenie mechaniki: AA zużywają mane.