Gierki w których występuje 5 tych samych postaci

czy jest to możliwe aby w grze heroes of the storm podczas bójki trafić 5 abaturów bądź 5 cho galów w przypadku pierwszym domyślam się że da się walka musi być niezła jak w przypadku 5 cho galów ? raczej się nie da bo potrzeba 2 osoby na jednego 4 na 2 i tak dlaej ale na 5 się nie da bo ostatni byłby sam

Cho’gall raczej jest wyłączony z bójek, also ciekawa sprawa w sumie. Kiedyś w bójce była możliwość trafienia 5 tych samych postaci, teraz jak mamy te jednoliniowe od ponad roku (nie pamiętam już dokładnie) to nigdy nie słyszałem by komuś się trafiło dajmy na to 5 Tyrande. Prawdopodobnie wyłączyli tą możliwość.

wielka szkoda ponieważ świetnie się bawiłem ze znajomym grając dwona guldanami zagranie pięcioma tymi samymi postaciami brzmi jeszcze śmieszniej nie wiem czemu to w takim razie wyłączyli a powiedz mi było możliwe dostanie 10 abaturów ? :smiley:

O Abaturach na bójce też nie słyszałem, to w sumie ciekawe bo Wikingów można wybrać. :smile: A czemu to wyłączyli? Bo ludzie chcieli nawet na bójkach mieć “competitive”, wywalali niektórych herosów, balansowali postać bo na bójce była mocna (między innymi ult Petardy który kiedyś mógł niszczyć budynki) i realizowali mnóstwo głupich pomysłów z reddita.

właśnie zauważyłem dawno już dosyć że taki ragnaros nie może puścić fali lawy
wikingowie x10 XD 30 graczy ? XD zobaczyłbym no cmon blizard bądźcie lepsi od riot

Ostatnio grałem na 3 thrali i potem 3 qhiry, ale faktycznie 5 jeszcze w tym roku nie widziałem.

Dawno temu można było wybrać Abathura na ARAMie. Na tego typu mapach nigdy nie było 5 tych samych postaci, tylko na tych mniejszych z objectivami (np. zbierz 100 nasion itp.)
Szkoda że wyłączyli inne brawle. Pograłbym w 10x Hammer, 10x Nova, Wojnę Magów, PvE z zergami, pushowanie payloadu, Pogromców itd.