Gracze AFK oraz inne trole

Witam. ponieważ blizzard nie odpowiada na moje zapytanie chciałem się was zapytać co i jak. od minimum pół roku grając z losowymi graczami minimum 1 jest afk albo troluje. w każdym meczu gdzie nie mam 5 znajomych w ekipie leci report. gracze po prostu stoją nic nie robią albo wbijają tylko po to żeby umierać. to jakaś plaga dosłownie kiedyś tego nie było dziś w każdym meczu jest taki ktoś a blizzard nic z tym nie robi jak by specjalnie olewali to żeby zniechęcić do gry. a wy jak uważacie? czy też macie takich graczy?

Przecież tak było od zawsze, mam wrażenie, że teraz jest jakaś mityzacja hotsowa, że “kiedyś to było”. Uwzględnij też o jaki chodzi tryb - bo jeżeli o ten słynny quick match którego próbowali balansować (i to okazało się koniec końców największym problemem, bo ludzie nie ogarniają chyba idei tego trybu), to nazwa sama mówi za siebie.
Jeżeli chodzi o rankedy, to w każdym pojedyńczym meczu znajdzie się coś na można narzekać - a prawda jest taka, że większość rang da się przejść bez większego problemu.