Gry Blizzarda są zainstalowane, a Blizzard mówi, że nie są

Włączając Blizzard’a zobaczyłem, że Hearthstone oraz Heroes of the Storm (PST pokazuje się normalnie!) są odinstalowane. Cóż nie przejąłem się i wybrałem opcję “już zainstalowano? Znajdź grę”, wybrałem folder z grą, która wciąż zajmuję miejsce na dysku, lecz wyświetlił się pasek aktualizacji i po chwili wyłączył się i pojawił się komunikat “coś się zepsuło”.
Kod Blizzadrda: BLZBNTAGT00000907
Ponadto PST HotS’a można włączyć, ale piszę “przerwa tchniczna”
Overwatch jest zainstalowane i działa poprawnie.
Tak:
zrestartowałem Blizzard’a
wyczyściłem kosz
sprawdziłem aktualizację
Dziękuję z góry za pomoc.

Idz na inne forum np na us bo tu musisz miec sporo szczescia ze ktokolwiek bedzie cos wiedzial poniewaz przedstawiciele bli$$$arda raczej tu nie zagladaja

Mam to samo i problem jest ogólny, bo na forach angielskojęzycznych jest dyskusja na ten temat.

Podobno póki co można uruchomić grę nie z launchera tylko bezpośrednio stąd:
/Heroes of the Storm/Support64/HeroesSwitcher_64.exe
(launcher należy zamknąć). Nie testowałem jeszcze, przepisałem z wątku na amerykańskim forum tu:

1 polubienie

Również mam ten problem i moge potwierdzić ze rozwiązanie Macieja jak najbardziej działa :smiley:

Mam dokładnie ten sam problem dziś normalnie sobie grałem w Heroes of The Storm. Skończyłem grać poszedłem zrobic sobie jedzenie wracam chce odpalić Hots’a a tu pokazuje mi że musze zainstalować gre na nowo.

zamknij grę,apke blizza,użyj programu cclener, a potem odpal ponownie gre,mi pomogło

Cześć :slight_smile:

Proszę odinstaluj aplikacje a następnie usuń jej pozostałe pliki.
Wciśnij klawisz Windows i R i wyszukaj po kolei:

%LOCALAPPDATA%

%APPDATA%

%TEMP%

%PROGRAMDATA%

Z tych lokacji usuń wszystkie foldery które nazywają sie: Battle.net, Blizzard albo Blizzard Entertainment.

Następnie pobierz i zainstaluj aplikacje. Upewnij się że ponowna instalacja jest na dysku C :

Czasami gdy występuje ten błąd wystarczy zamknąć proces aplikacji Blizzard w Menedżerze zadań. Odczekać minutę albo dwie i ponownie uruchomić aplikację Blizzard.

Witam mam identyczny problem , ale po wykasowaniu wszystkich w/w i ponowny zainstalowaniu Aplikacja battlenet uparcie dalej instaluje gry które sa na dysku juz :frowning:

Cześć, ja mam trochę inny problem. Mam Starcrafta 2 WOL w wersji płytowej. Chciałem sobie wrócić po latach do gry, a tymczasem po zainstalowaniu jej Battlenet jej nie widzi. Wyszukuje gre, wskazuje folder a mimo to nic nie znajduje. Po uruchomieniu gry automatycznie przekierowuje mnie do sciagniecia wersji z battlenet co nie wchodzi w rachube z powodu ograniczonego transferu.
Czy zatem płyta ze S2 jest już nic nie warta i wszystko musi sie odbywać przez Battlenet?
Pozdrawiam