HOTS na androida

Witam.

Jak myślicie czy kiedy kolwiek wyjdzie na androida? Na rynku gier jest kilka tytułów i fajnie gdyby HOTS pojawił się między nimi.
Heartstone ma wersję na androida więc nie powinno być problemu z inną produkcja Blizzarda.

Nie wiem jak inni ale Ja był bym bardzo zadowolony gdybym mógł odpalić HOTSa na telefonie

Gdyby miał powstać to pewnie by to wyglądało jak Wild Rift (LOL), więc raczej to samo co HOTS by nie było, poza tym HS ma taką mechanikę która idealnie pasuje do telefonów, z HOTS’em to już trudniej. A czy kiedyś powstanie, bym powiedział że raczej nie.

Wydaje mi się, że niezbyt by to się opłacało, nawet jeżeli Hots byłby jakimś znanym produktem. Dajmy na to graficznie musialby wyglądać o niebo gorzej.

Ta, hots na androida… ta gra umiera na PC i nie ma komu jej ratować, a co dopiero przerabiac na .apk

Ludzie maja problem żeby grac w Hots-a poprawnie ( nie mówiąc już o tym aby grali dobrze ) na Pc, to chyba nie trzeba mówić co będzie się działo na telefonach xd

ta gra to czysta sp…rdolina. wrak tego co można by nazwać grą. Gra ma potencjał, tzn miała, bo jakis imbecyl lub grupa niedorozwojów spie…liła doszczętnie dobieranie graczy

Jeśli ta śmietanka dobierze się do zrobienia gry mobilnej to współczuje graczom

I jeszcze zróbcie żeby te platformy były połączone. Już widze te randomowe Qmy 4 assassinów + pomocnik, 4 z nich na telefonie, w tym 1-2 afk VS drużyna o optymalnym drafcie.
Gry już nie uratujecie, ale za to jak forum rozkwitnie !!! :smiley: