Https://heroesofthestorm.com/pl-pl/ ta stronka trochę nie kompletna

lubię sobie poczytać o gierce na stronie jednak na tej stronie nie ma nic o uniwersum hots oprócz o bohaterach a przydałoby się o stworach jakie tam są ich skille jakie posiadają różnice między pogromcami czy te takie “rangi” po grze które się otrzymuje w zależności co zrobiłeś te takie czyli np główny sanitariusz siewca bólu twardziej dezerger jestem po prostu ciekaw ile ich jest i za co no ale na stronie się tego nie dowiesz :expressionless:

Nie liczyłbym już na jakiekolwiek zmiany na tej stronie.

szkoda a znasz może wszystkie te odznaczenia na koniec gry ? czyli je nazwy i za co je dostajesz

Właściwie to jest ich sporo, że trudno je wymienić wszystkie bo niektóre są całkiem rzadkie. Wiadomo - na środku MVP, można dostać za ogólne zrobione obrażenia, za obrażenia w walkach drużynowych, przejęte obozy najemników, największe leczenie, największa ilość leczenia krytycznego, wytankowe obrażenia, najwięcej expa, ucieczki przed przeciwnikami, oczywiście nie są to wszystkie ale tak jak pisałem nie pamiętam. Z takich rzadszych to jeżeli tylko ty będziesz miał licznik śmierci na 0, a reszta twojego teamu i enemy po przynajmniej 1, to też jest odznaczenie.

Ewentualnie może na tej stronce gdzieś jest dokładnie napisane
h ttps://heroesofthestorm.gamepedia.com/Heroes_of_the_Storm_Wiki

ciekawa strona nie wiedziałem o jej istnieniu w który konnkretnie dziale jest o tych odznaczeniach ?