Kwiecien i poczatek maja 2021

wiecie, w obecnej sytuacji blizzard juz nawet nie musi tworzyc nowego bohatera czy reworkowac starych czy nawet wymyslac nowych skinów, ale niech wyłacza ten swiateczny badziew i aktywuja sklep z eventu wiosennego,
chcialem kupic skiny dw z mrocznego nexusa

2 polubienia

przeszlo pare wyciekow i za kilka dni bedzie duzo zmian na plus, ktore zrewolucjonizuja rozgrywke czekaj na aktualizacje

z miesiąca na miesiąc się coraz mniej przyjemnie gra. każda zmiana jest na minus. Może lepiej niech zostawią tak jak jest, bo na pewno nic dobrego nie zmienią. Blizzard powinien te swoje pomysły opatentować i sprzedawać sabotażystom w innych studiach.

1 polubienie

Dosłownie każda zmiana jest na minus,zamiast dodać nowy event i skiny to znowu mamy 5 idiotycznych i niepotrzenych reworków i to na dodatek postaci które niedawno go otrzymały.Brak mi słów… Na dworze 25 stopni a tu cały czas skrzynki z zimowego eventu.Może pora zamknąć tą gre i przestać się kompromitować?

musi byc zmiana bo ten co gra najlepiej jest karany a Ci co graja najgorzej sa nagradzani. wiec teraz ma byc zmiana ze ci najlepsi w grze beda dostawali update do ataku pancerza itd ai bedzie mozna samemu kerowac gry. Dzisiaj gosciu po 5 min wychodzi z gry bo stiwerdza ze nie da sie grac co z kolei przeklada sie na to ze nie ma szans na wygrananie 4vs5. Teraz ma byc zmiana ktora to zmieni, mam gdzies skiny i skrzynki co za roznica ze postac wyglada liczy sie feeling z gry a nie latanie gumisiem w pieluchach. Elo

2 polubienia

Skiny w Hotsie mają taką samą wartość jak piasek na plaży, każdy może je mieć :smiley: Hots 2.0 zabił jakikolwiek prestiż w tej grze

Nie prawda. administratorzy odpowiedzialni za balans drużyn zabili tą grę. To tak jest jak się jest wybitnie upośledzonym dzieckiem a ma się starego w korpo i dostajesz odpowiedzialną pracę. Te partacze dostali najłatwiejsze zadanie i nie wiem jak ale spartolili to po całoście. jak nie wiem, moim zdaniem tak dopier…ć gry się nie da, nawet jak by chcieć to zrobić. Ta gra od jakiegoś roku nie miała ANI JEDNEJ dobrej zmiany.

Ale ja nie piszę o tym że rozgrywka jest zjebana(bo jest) tylko to że co z tego że dadzą zajebistego skina skoro każdy po czasie go dostanie, system loot boksów tej grze jest taki że wszystko się dostaje a gra nie zarabia, bo powiedzmy szczerze, wydał ktoś kiedykolwiek jakiekolwiek pieniądze w hotsie? No chyba jacyś desperaci żeby lvlować konto. Więc imo obecna sytuacja jest pokłosiem tego właśnie systemu.

Zainteresowałeś mnie tymi zmianami, że będzie można kerować grę jakieś info gdzieś jest jak to będzie wyglądać i kiedy? jakis link? :slight_smile: Pozdrawiam