Liga nexusa to dno

Nie da się grać w tą grę. Miałem 55% WR mecz o awans do diaxa nagle system postanowił mnie spierdolić na same dno. Dobiera mi boostowane śmieci przeciwko smerfom jedyne wczoraj na 7 meczy 5 razy smerfy w enemy. jestem około 45 meczy do tyłu czas odinstalować tą grę i szukać szczęścia gdzie indziej

1 polubienie

Dopiero co odbanowaliście mi konto za puste raporty. Od tej pory na 15 meczy rankingowych wygrałem 1. Dostaje samych imbecyli. gram w goldzie z drużynami po 3 osoby co wybierają 3 tanki lub 3 healerów - Cuda wianki. Wygrać się nie da, a najlepsze że znów dostane bana za to że to oni mnie wyzywają, bo ich jest 3 lub 4.

Ja również życzę devsom zasłużonego ku…sa w mordę
Mam nadzieję że ten cw.l co to zepsuł jest z siebie dumny.

Czy teraz żeby wyjść z golda trzeba komuś zapłacić? taka jest polityka tego pseudo studio?

W tej spier…nej grze bardziej były by popularne filmiki typu “jak spier…lić się z platyny/diamentu do broznu” zamiast fily typu Xardasa “Jak dojść do mastera”

1 polubienie

To się gra full teamem i sprawa załatwiona xd? Ja mam skład gdzie na szybkich i meczach poza rankingiem wygramy jakieś 18/19 na 20 a to wynik tego że jest nas 5 i każdy gra bardzo dobrze lol

ta gra nie ocenia twoich skilli solo, ale skille całej drużyny, więc poziom drużyny to jest poziom tej najsłabszej osoby. Wiec jeśli przeciwna druzyna jest ogarnieta w miare, a w waszej trafi sie jeden co wyskoczy po herbate i wyjdzie z gry to co bys nie zrobił nie wygracie. Tak samo gdy ten ziomek nie wyjdzie ale wezmie sobie postac ktora nie umie grac bo juz mu sie nudzi i zacznie ginac to tez przegrywacie. Po drugie to wszyscy zazwyczaj maja mmr od 49% do 55% wiec wyszukiwanie jest bez sensu. Jak bedziesz mial 100% to cie przydzieli do tych co maja 55% bo nie ma wyzszych i tak to sie kreci. Gra to ruletka wszystko zalezy od doboru graczy a nie od umiejetnosci. Powinni ustawić tak że każdy gracz ma własny level i dzieki temu jedna osoba dobra by mogla wygrywać solo caly mecz a tak jeden feeder i przeciwna druzyna osiaga wyzsze poziomy i już nie ma opcji czasem wyciagnac gry. Ogólnie gra jest dla niedzielnych tatusiów co sobie wpadaja od czasu do czasu pyknąć kiedy zona poszla do kosciola z dziecmi, bo pod pewnymi wzgledami gra sie super. tylko ten dobór graczy wszystko niszczy. Ja juz siedze na silverze i myslalem ze bronz jest toxic to na silverze jeszcze gorsze akcje sie dzieją ;d