Najgorsza decyzja

Drogi blizzardzie, nigdy wam nie wybacze ze zlaliście tak tą grę, miala niesamowity potencjał, a wy tak se ją wyrzuciliscie do kosza. Nadal gra mase ludzi i juz tego nie naprawicie, ale sami se podkładacie kłody pod nogi, diablo 4 podzieli tego losy jak macie tak w powazaniu swoich wieloletnich klientów elo

Sam jak widzę co się stało z HOTSem to mnie krew zalewa… gra która miała i nadal ma taki potencjał jest zapomniana przez swoich twórców…
Mam nadzieje że jak Microsoft przejmie już Bli$$arda to ktoś tam postanowi reaktywować HOTSa
Wychowałem się na grach tej firmy i gra w której mogłem grać swoimi ulubionymi postaciami to było spełnienie marzeń ale niestety w tych czasach liczą się tabelki z zysków. Twórcy zapomnieli co to pasja…

Też mam nadzieję, że Blizzard pod nowymi żaglami powróci do tego tytułu i coś zrobią z nim i zaczną rozwijać - a na początek może dadzą obiecany lata temu edytor do poziomów :smiley:

gra na początku była zajebista zupełnie inny klimat i comunity dziś z tej gry zostały nie spełnione marzenia które rozwiał blizard mimo feedpacku nic nie robili i nie chcieli hots 2.0 paranoja pomijam kwestie techniczna gdzie oderwanie od serwera nie daje szans na co kolwiek dobieranie graczy bohaterów to jest dosłownie wysyp klaunów balans idealny nie istnieje ale tu większość bohaterów to jest jeden schemat tylko inaczej oprawiony mobilność obrażenia coś do leczenia bohaterowie z overwotcha w moim odczuciu źle zaimplementowani do moba przez ich mechanikę wróciłem by sprawdzić co się dzieje i stwierdzam nic dosłownie nic nowego zastój a mimo to ktoś nadal gra

D4 miało uratować ten tonący okręt a jednak się nie udało. Dawniej wydawało mi się że nikt inny nie robi tak dobrych gier, i że nie nie ma po prostu nic lepszego. Teraz odpalam takie D4 gram 30 min i myślę sobie OMG ale to jest nudne wychodzę usuwam i robię zwrot, tyle w temacie :smiley: A HotS był dobrą grą i mógł śmiało rywalizować z takim LoLem niestety Blizz nie ma pokory chciał zabrać wszystko dla siebie po najniższej linii oporu czyli po taniości, chciwusy z Blizza mają we łbach tylko $$ dlatego utopili tą markę. Teraz Blizz kojarzy się już tylko z Activisionem równie pazernym i chciwym jak Blizzusy.