Najsłabsze zdolności bohaterskie

Jakie zdolności heroiczne są waszym zdaniem najsłabsze w grze ?

Moim zdaniem:
1 .Guldana randomowy deszczyk…duży cd,losowe targety, musisz stać nie ruchomo;
2. Brama probka ;

1 polubienie

Sacred Ground Yrel. W teorii torpeda. W praktyce…

2 polubienia

Jak dla mnie brama Probiusza to całkiem fajny ult, można to ładnie scombić z postaciami które biją więcej dla spowolnionych celów.

A co do słabych heroiców, to Żar z pieca. Na doczepkę można dodać Boską Sprawiedliwość Białowłosej, ale tylko ze względu na czas oczekiwania (100 sekund w żaden sposób nie przybliża nikogo do tego wyboru).

nie wiem czym się kierowaliście przy tych wyborach, ale moim zdaniem, każdy z tych ultów jest ok, ewentualnie nad tą brama probiusza bym se zastanawiał, może nie jest słaby ale pylony są zdecydowanie lepsze.

2 polubienia

tylko 1,5 s

Polecę alfabetycznie:
Abatur - ewolucja potworności
Artanis - obie
Auriel - wskrzeszenie
Azmodan - obie
D.va - naskocz mi
Gazol - robogoblin
KTZ - lodowy pocisk
Malthael - udręczone dusze
Samuro - nawałnica ostrzy

1 polubienie

Nie wiem jak na wyższych poziomach rozgrywki, ale patrząc po moim ostatnim doświadczeniu z QM (taa, QM :P), to Potworność ma swoje zastosowanie. Można ją puścić na linię z dala od TF, od czasu do czasu pomóc jej nie zginąć zbyt szybko, a kiedy ona sama pushuje i daje tę przewagę, Abathur jest zdecydowanie bardziej użyteczny siedząc na np. Qhirze.

Moim zdaniem:
Ragnaros - Fala Lawy.
Okej, jeśli absolutnie nie możemy obronić danej linii, bo jesteśmy potrzebni w jakiejś walce o bossa, objective’a, cokolwiek, to globalne wyczyszczenie fal minionów z mocnym zranieniem wrogiego campa jest spoko… ale w większości przypadków, użycie tej Fali raz na 2 minuty nie da nam… MI (moje doświadczenie z gry Ragnarosem) więcej, niż to, co sam mogę wyexpić/wyczyścić (Rag łatwo pozbywa się minionów).
Dodatkowo po drugiej stronie mamy Sulfurasa, który zapewnia: stuna, bardzo duże obrażenia. Jeśli jakimś cudem uda nam się walczyć z wrogami pod miejscem na fort i uda nam się tam wejść, combo Q (stun) + W + E + R prawie natychmiastowo zjada większość papierów. W porównaniu do Fali, która bohaterom zadaje poważne obrażenia raz na milion, jest to duża różnica na korzyść tego drugiego ulta.

Jaina - Żywiołak. Dobrze użyty RoF zapewnia sporo dmg (używając też zdolności podstawowych) i unieruchomienie (aby reszta drużyny mogła łatwiej zająć się wrogami). Dodając do tego mój ulubiony talent na 13, który przez bodajże 5 sekund skraca czasy odnowienia zdolności i zmniejsza ich koszty many, można bardzo łatwo, szybko i efektywnie zmasakrować przeciwników.

Valla - Ostrzał (chyba tak to się nazywa). Owszem, wystarczy być tylko w zasięgu wroga, aby go ostrzeliwać i nic więcej nie trzeba robić, ale:

  • drugi ult pozwala nam stunować i także sam zadaje sporo obrażeń
  • wybierając drugiego ulta, możemy używać zdolności podstawowych, których obrażenia wcale nie będą mniejsze od Ostrzału, a zawsze możemy użyć np. odskoku
    Dlatego nie widzę sensu nie wybierania Deszczu Zemsty, który zapewnia nam dodatkowo obszarowe CC.

Artanis - Promień oczyszczenia, (oślepiający ult, jakiegoś małego buffa mógłby dostać)
Maltael - udręczone dusze
Valla - Ostrzał
Guldan - Deszcz
Diablo - Zionięcie ogniem
Imperius - ten ult co przenosi
Cassia - (jak dla mnie obie dość słabawe, ale możliwe, że nie umiem ich dobrze używać ;d)

Jak dla mnie Grawibomba Gazola jest bardzo słaba- jeśli zrobisz kombo z dwoma ładunkami eksplodium i trafiony ult to nie potrafi to co niektórym bohaterom nawet 50% życia zabrać… a te kombo też nie jest jakoś łatwe do zrobienia.

jak widać to co człowiek to inne zdanie :slight_smile:

W sumie po ostatnich zmianach szybkości ruchu to faktycznie Gravibomba też wygląda słabo.

Auriel - wskrzeszenie
Johanna - ten skok ult