Nawiedzone kopalnie

tyle czasu już w to gram (tak właściwie to jakieś 2 miesiące i 300+ gier a dopiero bawiąc się na grach dowolnych poznałem mapę nawiedzone kopalnie gdzie obiema bazami dowodzi grobodzierżca … moje pytanie jest następujące czemu NIGDY tego nie zagrałem na pvp czy botach ? grałem przeróżne mapy ale tej nigdy jeszcze zagrałem czy to pvp czy z botami na boty czy to z ludźmi na boty jak zrobić aby z nimi zagrać ? nie mówię tu o zrobieniu gry dowolnej z której nie ma się expa zauważyłem też że koszmarny ogród jakby wrócił bo od ostatniego czasu kiedy nie miałem tego wcale zagrałem na nim ze 3x

Kopalnie jakiś czas temu znowu zostały wyłączone z trybów gry poza grami dowolnymi.

W sumie jak nie ma HGC to mogli by olać reworki map i przywrócić wszystkie takie jakie są. Oczywiście w trybach rankingowych zostawić rotację

2 polubienia

W sumie skoro nie ma HGC, to mogliby też przywrócić ten syfiasty ogród do poprzedniego stanu

Polubienia: 5

Dokładnie, nowy ogród to tragedia.

1 polubienie

Stary też był tragiczny ale przynajmniej miał unikatową mechanikę…

3 polubienia

nie wiem jaki był stary :smiley: odkąd gram to polega na zabiciu strażników zebraniu 3 nasion i przywołaniu roślinnych stworów po 1 na aleję

Na starym musiałeś zebrać 100 małych nasionek, jak to zrobiłeś to w bazie wyrastał kwiatek do którego można było wsiąść jak do smoczego rycerza. Fajne było to że obie drużyny mogły mieć kwiatek, natomiast niefajne że nasionka z dwóch objectivów mogły się sumować.

1 polubienie

oba ogrody dla mnie były i są ok

kiedyś przypominało w takim razie smoczego rycerza teraz bardziej początek daniny kruków i końcówkę pająków albo innej mapy gdzie na linie przywołujesz stronnika np jeździec

Tylko z pozoru przypominało smocze włości, terror z ogrodów miał kompletnie inne skille i inną strategie działania herosa sterującego nim, do tego nasiona się stackowaly ponad 100 więc można było tak zdominować grę, że miało się 2 terrory pod rząd a przeciwnik ani jednego

1 polubienie