Nie mam z kim grać. Szukam kumpli do stałej gry

Siema!

Jestem w HotS’ie już dość długo.
Mam 223 poziom i w miarę dużą pulę bohaterów. Co prawda mam swoich znajomych ale oni wolą LoL’a bez jakiegoś konkretnego powodu. I tu pojawia się mój problem. Sęk w tym że nie mam z kim grać i dlatego moja rozgrywka zeszła na plan grania na botach tylko po to żeby robić questy i nie czerpię z gry aż tak dużej frajdy jak z początku kiedy grałem jeszcze z innym ziomkiem. Ale oczywiście znowu Liga. Tak czy inaczej ja nie przepadam za tytułem Riot’a oraz nudzę się grając sam więc szukam kogoś na stałe do gry w HotS’a i nie tylko w tą grę ale i być może inne tytuły Blizzarda.
Nie mam żadnych wysokich wymagań. Wystarczy żeby osoba:

  1. Potrafiła zachować się poprawnie i kulturalnie.

  2. Nie szastała bluźnierstwami na lewo i prawo.

  3. Nie brała gry zbyt na poważnie.

  4. Nie miała problemu z komunikacją i była otwarta.

Skill nie ma dla mnie żadnej wyższej wartości. Jeśli będziemy przegrywać to trudno. Przyznaję że mnie samego ponoszą emocję i mogę podnosić głos oraz klnąć mimo to postaram się na nikogo nie naciskać, wciąż takie zachowanie zdaża mi się to dopiero wtedy kiedy mam naprawdę zły dzień.

nie graj z botami, to niczego nie daje, jedynie zadania mozesz tak wykonac jak masz mało czasu, ale granie na boty to jest ostateczne zło

Emmm przecież napisałem że gram na botach tylko dla wykonania zadań.

Czy mi się wydaje czy z tego nowego forum nie można spisać b.tagu?
Gram codziennie, ale w każdym meczu zależy mi na przyzwoitej grze drużynowej, z wyjątkiem bójek.
Mezjasz#2633