Nowy bohater i nowy event

Witam wszystkich
Chciałbym się was zapytać czy myślicie ze przy nadchodzącym eventem będzie nowy bohater ?
Przy okazji chciałbym się zapytać czy w ogóle będą dostępne skórki z zeszłorocznego eventu (niestety nie pamietam nazwy) do butchera i lucio między innymi
Z góry dziękuje za odpowiedz

Gdyby miał być to był by jakiś teaser, chociaż nie wiadomo bo już prawie pół roku jak nic się nie dzieje. Reworki tassadara i dvy też jakoś nie widać.

1 polubienie

Bo na Twitterze u nich jest napisane ze maja tam robić skórki co do starożytnej Grecji i dlatego mi się tak skojarzyło ze może z tego teraz event powstanie ale co mnie boli bardzo to to ze nie było księżycowego roku który uwielbiam
I przy okazji mogli by zrobić reworki bohaterów

No to jak tak to bym się spodziewał wyłącznie skórek, a jak już będzie jakiś event to pewnie będzie on mini, HOTS po prostu nie ma zasobów żeby coś takiego robić.

Strasznie czekam choć pewnie się nie doczekam na dodanie jakiejś nowej mapy do hotsa uważam ze gra ma naprawdę potencjał ale powiedzmy sobie szczerze ze ta gra powoli umiera co utwierdziło mi to przyklaskiwał ze te zabawki wydłużyli