Nowy bohater - w nexusie po sezonie

czy wiadomo czy będzie nowy bohater ?

pewnie temat był poruszany

Poza tym, że ludzie implikują jakieś teasery to nic nie ma. No ale tak czy tak to powinno coś być - DW wydany 3 grudnia, a to całkiem dużo czasu. Rzekomo jutro miałyby zaczynać się teasery… ale kto wie.

@EDIT:
Pewnie jeszcze trochę poczekamy. :smile:

A new hero is coming but you’ll have to wait just a little bit longer. They are not far off.

Info z dzisiaj, czyli pewnie w wakacje się coś pojawi.

Ponad pół roku oczekiwania na jednego bohatera , to jest dramat.

1 polubienie

Podobno ma coś wyjść nie długo.

Taka będzie niestety rzeczywistość tej gry, chyba, że jakiś cud się zdarzy.

Zamiast debilnych reworków które niewiele wnoszą powinni wydawać nowych bohaterów bo to głównie napędzało popularność gry jeszcze w czasach jej świetności.W najlepszym wypadku będziemy mieć 2 bohaterów w skali roku a to bardzo mało jak na ciągle żywą(?) gre moba.

1 polubienie

O ile rework Tassadara był zapowiadany i było wiadome, że kiedyś się pojawi, to ta Smuga i Cassia tak trochę niespodziewanie się pojawiły. Moim zdaniem, jeżeli ma być zmniejszona liczba bohaterów w wyniku cięć ekipy Hots (dużo odeszło do teamu Reforged, a każdy wie, że gra potrzebuje ogromu patchy) to powinni wprowadzić do gry jakiś zapychacz.
Bo fakt faktem, że trzeba trzymać jakoś zainteresowanie ludzi - choćby zwiększyć tą częstotliwość eventów czy rozbić je na jakieś mniejsze, jakaś nowa mapa, bo takowa się nie pojawiła od czasów Alterac, czy wiele innych rzeczy można zrobić w tym miejscu. Nawet te głupie klany, które obiecali od baaardzo dawna, a do dzisiaj ani widu ani słychu.

Bo jednak zmiany wieżyczek/fortów, to nie jest droga którą powinni iść.

Dla mnie mala liczba nowych bohaterow jest na plus bo mniej ogarniania mechaniki i nawet to zachecilo do powrotu i grania ligowki

XD? Ciekawa teoria wymieniona przez kolegę wyżej, moim zdaniem częstotliwość wydawania bohaterów powinna odbywać się mniej więcej co 2 miesiące, w tym czasie ludzie na pewno ogarnęli by jego mechanikę + balanse związane z tą postacią czy re-worki innych, no ale to wszystko zależy czy ktoś gra casualowo czy bardziej podchodzi profesjonalnie, bo znaleźli by się na pewno tacy co przez rok by nie ogarnęli tego co nie którzy potrafią w tydzień.

1 polubienie

Nie jestem takim świetnym graczem jak ty i nie śpię w piwnicy. Teoria jak teoria jest to najnudniejszy element gry ale daje trochę przewagi, więc to dla mnie spory plus ograniczenia tego elementu do minimum. Z drugiej strony poznawanie nowych mechanik nie jest złe bo to daje nowe możliwości taktyk jakie możemy wykorzystać. Niestety ja nie mam ochoty cały czas bawić się w ten schemat zmian poza tym jest wtedy większa losowość wygranych na lidze. Stabilizacja gry i większe zmiany w dłuższym odstępie czasu mają w tym aspekcie sporą zaletę

Brakuje mi tylko turnieju na blizzconie ale cóż nie można mieć wszystkiego

Polecam spanie w piwnicy i nie włączanie światła, bo po co komuś jakieś zmiany, dobrze jest jak jest.

Dla nie których nudna a dla nie których ciekawa, w szkolę też pewnie lekcje były opuszczane bo w końcu nuda.

Nie jest większa losowość, tylko wygrywa zazwyczaj lepiej przygotowany i poinformowany(nigdy nie zapomnę jak rehgar po miesiącu i jakiś 14 min rozgrywki się zorientował dopiero że nie może używać ulta na siebie

Pytanie dla kogo? Dla ludzi co zagrają w tą grę raz w mieśiącu czy dla ludzi co pykają w nią codziennie?

Nie zauważasz przypadkiem powiązania turnieju z częstotliwością wydawania bohaterów oraz zmian wprowadzanych w mechanikach?

Z tego co napisałeś szanowny kolego, to wnioskuje że jesteś typem tych dla których ta gra była robiona - czyli obecny stan gry powinien cb w zupełności zadowalać. Dodam jeszcze że najlepiej jakby wypieprzyli wszystkie mapy i wstawili tylko jedną mapę z jednią linią - ENDLESS BRAWL FOREVER!

Tak zadawala mnie obecny stan gry inaczej bym do niej nie wracał. Brakuje mi lepszego dopasowania na qm, klanow oraz profesjonalnej sceny e sportowej ale można się zadowolić tym co teraz organizują.

Nie gram w hotsa dla nowych postaci i skórek i na prawdę mnie to cieszy że ci gracze odeszli bo nie było z nich żadnego pożytku.

Bumpując temat bohatera - na Podniebnej Świątyni (teraz chyba na wszystkich) zaczął padać śnieg, a także można zauważyć niewidzialne węże poruszające się podczas odliczania. Devi powiedzieli, że to na pewno nie będzie Lady Vashj - chociaż kto tam wie. :smile:

Gracze wnioskują, że może chodzić o to intro, a nowym bohaterem miałby zostać Baal.
Tak czy tak, jest to kolejne teasowanie postaci poprzez jakieś zmiany na mapach, które mogliśmy zauważyć już u Deathwinga.

1 polubienie

Nowy teaser, na pierwszą myśl przychodzi mi baza Hordy w Górach Alterac. Czyżby jednak jakiś Warcraftowy event/bohater?
A może to jednak zły punkt odniesienia. :thinking:

Chciałbym bala albo chociaż jakiegoś hero z warcrafta, ale ten i poprzedni teaser wskazuje raczej na mei z ov…

1 polubienie

Mam nadzieję, że nie. Za każdym razem kiedy pojawiała się postać z Overwatcha to miałem żałobę. :stuck_out_tongue:

No i niestety, drugi teaser… to już raczej prawdopodobne, że będzie to Mei. Jestem strasznie zawiedziony, kolejny niepotrzebny nikomu shit z overwatcha. Trzeba chyba zrobić sobie przerwę od gierki na dłuższy czas…

1 polubienie

Też się czuję zawiedziony mimo że nie gram, ale gdyby był to jakiś ciekawy hero to prawdopodobnie bym zainstalował hotsa. Najbardziej boli to że jest tyle bohaterów z tak unikatowym lore, a oni wciskają bohatera z ov gdzie lore w hotsie to jedyna rzecz która wyszła. No ale to ich sztandarowa gra więc muszą ją promować.

Szkoda, że ta ich “sztandarowa” produkcja ma sama problemy, których nie potrafią rozwiązać, mogliby zająć się nimi, a nie truć inne gry. x) No ale chyba taka przyszłość czeka gry Blizzarda, Activision przynajmniej potrafi zrobić Call of Duty w które gracze chętnie zagrają.