Nowy sezon. Storm League. Brawo Blizzard& Activision

Dobry wieczór.
Chciałbym na samym początku podziękować całemu zespołowi Blizzard & Activision za wspaniały pomysł jakim jest Storm (shit) League.
Jak dotąd wszyscy wiedzieliśmy, że system rankingowy w hotsie nie działa, a teraz to sp************e sprawę na całości Brawo.
Chciałbym wiedzieć jak to jest jak zawsze miałem wysoki diament/low master teraz nagle dostaje platynę 1 ( ostatni sezon hl skończony z 91% wr, a tl z ~58% wr master 900 pkt i 1600).
Mój smurf, który nigdy nie był zbyt blisko diamentu teraz dostał d1, seems legit.
Chciałbym podziękować całemu zespołowi za dotychczasowe wrażenia z ligi burzy i chciałbym się zapytać gdzie mogę znaleźć informację, czy Blizzard zagwarantuje mi leczenie onkologiczne.
Gry rankingowe zawsze były toksyczne, ale teraz to jest przesada, nie mówiąc już o samej jakości tych gier.
Także świetna robota Blizzard !
Jeśli nie chce Wam się nic działać z grą, po prostu zamknijcie serwery i elo.
PS Tak jestem płaczkiem, ja rozumiem kilka gier nieudanych, ale to jest przesada.

3 polubienia

Notatka ze spotkania "grupy trzymającej kasę’’ w activision z załogą hotsa:
Kasiarze: Trzeba jak najszybciej zamknąć gre.
Załoga: Ale społeczność wciąż chce grać w hotsa.
Kasiarze: Więc to naprawcie!

Kurrrrtuna

2 polubienia

Zdecydowanie się zgodzę, że gry są mało zbalansowane pod kątem doboru poziomu umiejętności graczy. Właściwie to wcześniej też takie były. U mnie tylko unranked trzyma poziom balansu. Może dlatego, że każdy ma sporo gier i mmr się stabilizuje i nie ma sytuacji, że po 10 grach dostaje się mastera za to, że wygrało się na boty.

Pojawia sie pytanie po co dalej w to grac skoro sami autorzy gry usilnie staraja sie od niej odstraszyc

Jestem uzależniony prawdopodobnie.
Nie widzę w tym sensu, gram i mam dość ale gram dalej
Dziękuje Blizzard i tak pewnie nikt z Devów tego nie zobaczy
Gratulacje za dobry pomysł z storm league i gorszym systemem rankingowym niż zawsze.
Nie wiedziałem, że można go bardziej zepsuć

1 polubienie

Ogłoszenie Blizzarda z dniem 10 Kwietnia 2019 zamykamy serwery HotS.
Reakcja społeczności: gniew, petycje, strajki masa syfu…

Doprowadzenie gry na skraj upadku (przez zniechęcenie społeczności do reszty) i zamknięcie serwerów w okolicy wakacji tego roku.
Reakcja społeczności: A w sumie dobrze że ten syf w końcu padł… (będą wakacje może się ktoś nie zorientuje podczas/po urlopie…)

Szanowny kolego który doprowadziłeś do tego, że goście z ranga gold po placementach grający 10 meczy na sezon, bądź nie grający wcale ligi, w tym presezonie są wrzucani na diamenty i taką rangę dostają po nich. Niech Ci stado orków przeorze dolną mniej szlachetnie nazwaną część pleców.

Gdyż oczywiste kłamstwo które zamieściliście na reddice że niby 300 kont miało problem z “seedowaniem MMRa” (nie mogę teraz znaleźć tematu) możecie sobie wrzucić na smaftfony jako minibossa pod nazwą Władca Syństwa.

Zbyt dużo gier zagrałem i zbyt dużo spadochroniarzy zobaczyłem w tym sezonie by w takie ściemnianie uwierzyć… No chyba że MMR jest kompletnie spartaczony i to może być też powód dlaczego nie można go po prostu pokazać gdyż doskonale sobie z tego powodu zdajecie sprawę… Ogromna część meczy to dominacja 1 teamu zresztą z różnych powodów…
Ale czego wymagać od gości z golda wrzuconych na diamenty którzy nie wiedzą co to jest rotacja między liniami, czy od imperiusów biorących solo linię i NIGDY na nią nie trafiających (dzisiaj tylko 2…)

1 polubienie

Gold z diamentem jeszcze jako tako, ale co z większymi skrajnościami. Miałem Zszywańca który siedział w srebrze, orał to srebro a raz udało mu się po 10 meczach wbić do złota. W tej samej drużynie Hanzo który od kilku sezonów ma mastera średnio 3,5 tyś punktów. I mój problem uzdrowiciela, czy leczyć tę kupę miecha która i tak zginie ale dobrze by było żeby żył jak najdłużej, czy oszczędzać zdolności na wypadek gdyby przeciwnik się zorientował że Hanzo i Tyrande to łatwiejsze cele.

Niestety teraz granie solo nie ma sensu. Wczoraj miałem dwóch dd w drużynie, którzy podczas bicia przeciwników stali nieruchomo i tylko czekali na stun ETC. Fenix nawet dostał stun od immortala stojąc od strony przeciwników widząc, że zbliża się ETC. Kilka sekund stuna za free. Kupę czasu się męczyłem żeby dojść do tego diamentu i teraz się okazuje, że dostaję silverów do teamu. Jak byłem w goldzie to wszyscy raczej wiedzieli co to stutterstepping. Niech mnie ktoś uszczypnie bo nie jestem w stanie pojąć dlaczego twórcy gry nam to robią. Niszczenie rankingu, a jednocześnie nowy content, reworki i postacie. Naprawdę uważam, że robią dobrą robotę, ale to co się dzieje na rankingu przyćmiewa resztę.

Podsumowując - jeśli grasz solo to grasz w loterię. Jeśli grasz z w miarę ogarniętym teamem to masz ez wygrane.

1 polubienie

rankedy drużynowe zacząłem grac w hotsa i overwatcha, i tak z perspektywy czasu, chyba mam złe podejscie do tego, bo grając solo faktycznie nie da sie sensownie grac w te grę.

W overwatch przestałem całkowicie grać bo tam nie miało znaczenia jak gram, bo czy zagrałem dobrze czy źle to i tak zależał wynik meczu od innych tam gra sie 6vs6, tu w hots jest to podobne ale na mniejszą skalę, bo jest 5vs5, ale też mamy tylko 10% wpływu na grę. Grając z całym teamem ten wpływ na grę znacznie wzrasta.