Okienko bez kary

Witam,

Grając dzisiaj ligę drużynową, spotkała mnie dość zabawna na pierwszy rzut oka sytuacja. Wszyscy gracze znają dobrze “okienko” w trakcie dołączania do poczekalni, które oczekuje na połączenie się wszystkich graczy. Jakie było moje zdziwienie kiedy ta codzienna sytuacja trwała za długo. Jak nie trudno się domyśleć coś niedobrego stało się podczas mojego dołączenia do gry. Utraciłem połączenie. Bywa. Jednak najlepsze jak możecie się spodziewać dopiero mnie czekało, ponieważ opuszczenie poczekalni draftu skutkuje karą meczową i odjęciem -600 punktów. Historia jest wszystkim znana dlaczego taka kara została nałożona, może jednak czas odświeżyć nieco system? Wierzę że większość graczy wzięła sobie do serca, że nie wolno opuszczać poczekalni i kara odejmowania tych 600 punktów jest już trochę niepotrzebna. Wszyscy dobrze wiemy ile czasu trzeba poświęcić na zdobycie tych punktów, szczególnie w niższych rangach w których trzeba się napracować nad wygraną.

Myślicie, że ekipa odpowiedzialna za Heroes of the Storm, zauważy ten problem? Może zaoferują nam krok dalej czyli udoskonalą połączenie z grą! Czas jak zwykle pokaże, oby nie skończyło się tylko na obietnicach…

1 polubienie

Myślę, że problem jest obecny tyle czasu, że Blizzteeam doskonale zdaje sobie z niego sprawę i… nic z nim nie robi.
Ja w ciągu ostatnich 2 miesięcy straciłem już jakieś 1800 punktów w ten sposób i przestałem się nawet tym denerwować.
Tutaj raczej lepiej nie będzie - winne są przeciążone serwery blizzarda.
Nie wiem, czy w ciągu ostatniego półrocza miałem jedną grę, w której kogoś nie “dropnęło” na starcie.

A były jakieś obietnice?

Z tego co pamiętam - to obietnic nie było :frowning:
Nadchodzi Blizzcon - może powiedzą jaki jest plan na HotS’a i na te wkurzające -600 pkt za wywalenie z gry. (A przynajmniej ja mam taką nadzieję)