Pierniki na wielkanoc

Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego w dniu 1 kwietnia wciąż mamy zimowy event, chociaż już w weekend jest Wielkanoc? Dlaczego nowy sezon który miał się zaraz zacząć, jest przesunięty o 1,5 miesiąca. Zimowe skiny w kwietniu i jeden sezon rankingowy to już lekka przesada. Mam ogromną cierpliwość, ale to co tu się teraz dzieje to jest poniżej wszelkiej krytyki. Czy ktoś wyjdzie w końcu do graczy i przedstawi im jakie są plany wobec hotsa? Czy w ogóle jest sens jeszcze w to grać bo może zaraz serwery zostaną zamknięte i tyle dla nas?

Może to jakiś żart?W końcu dzisiaj 1 Kwietnia

na angielskim wystartował już PTR i masa zmian, nowy bohater wywalili wikingow i duzo zmian bedzie niedlugo przetlumacza na polski a w tym czasie mozesz wejsc na forum USA hotsa i zobaczyc co nowego bedzie niedlugo

szkoda tylko że to wszystko to żart.

Starania na 1 kwietnia jak zawsze docenione, bo jednak czasem trzeba się trochę pośmiać.
Natomiast prawdziwa szkoda jest taka, że do nas nawet to nie dotarło na czas.
Gwoli głównego pytania - trzeba przypomnieć, że gdzieś z 10-13 lat temu (roku akurat nie pamiętam) w marcu leżał jeszcze śnieg i może na tym polega klimat retro, który chcą nam zafundować autorzy.

Wszystko tyczy się tego że nad HOTS’em pracuje bardzo małe grono developerów i zwyczajnie nie są wstanie serwować nam dodatkowy kontent tak jak to było 3 lata temu, chociaż fakt z tym eventem to niefart, mogliby to zwyczajnie usunąć i wrócić do podstawowej formy. A jakie są plany wobec HOTS’A? Raczej nie spodziewałbym się jakiś rewolucji (chociaż okres z medalionami oraz anomaliami mnie zaskoczył - ale ludzie niezbyt dobrze to przyjęli więc…), ogólnie w momencie mojego odejścia zaraz po usunięciu HGC, dawałem gierce gdzieś 2-3 lata, jak widać trzyma się do dzisiaj, więc zostanie ta forma 2-3 herosów rocznie oraz jakiś patch raz na miesiąc. A czy chcą zamknąć servery? Ciężko to ocenić, HOTS od początku był nie rentowny i nadal jest, więc czy kiedy do tego dojdzie, ciężko oszacować.

no ale zobaczcie sami:
2017:

List of Heroes
Zul’jin, Valeera, Lúcio, Probius, Cassia, Genji, D.va, Malthael, Stukov, Garrosh, Kel’thuzad, Ana, Junkrat, Alexstrasza, Hanzo
Release Data
2018:

List of Heroes
Blaze, Maiev, Fenix, Deckard, Yrel, Whitemane, Mephisto, Mal’Ganis, Orphea
Release Data
2019:

List of Heroes
Imperius, Anduin, Qhira, Deathwing
Release Data
2020:

List of Heroes
Mei, Hogger
2021
max dwie postacie

z roku na rok coraz mniej sie dzieje, powolne porzucanie projektu z czasem wywala lige i zostana tylko szybkie mecze i tyle

Niestety ale StarCraftem II, HOTSem i WC3:R zajmują się dwie osoby. Emerytowany pan Miecio (notabene do Czikago wyjechał za komuny w latach 80, potem został woźnym) zamiata serwery, żeby pająki się w nich nie zalęgły a drugą osobą jest zaoczny student informatyki Dżordż który pracuje 5 dni w tygodniu, przez dwa ma zajęcia, a siedzi nad kodem tych trzech gier po godzinach w ramach praktyk. Cieszmy się, że serwery stoją dzięki panu Mieciowi, a Dżordż ma aż tyle czasu, żeby zrobić te 2-3 postaci na rok i jeszcze jakieś małe reworki bo obok HOTSa ma jeszcze dwie gry do ogarnięcia.