Poprowadze noobkow do diamentu . Ranking Team

Cześć, masz juz dość 150 lvlu ktory mowi Ci czym masz grac i co robic a jak zginie to oczywiscie Twoja wina :smiley: Kocham takich ludzi 200 gier w zyciu zagral
ale HotS Pro Sensei Diamond Super Masta > ustawia innym zycie nie znajac podstaw z podstaw o podstawie podstawowych rzeczy :smiley: Jednym slowem Gold to bagno w ktorym w prawie kazdej grze trafi sie jakis troll a czesto kilku, sami wiecie jak jest : ) granie bez healera albo z gosciem ktory umiera 5 razy w 5 minutach gry czy blaganie ludzi o to zeby chociaz przyszli na objective to norma .

Jedyny pomysl jaki mi sie nasuwa to druzyna : ) tak sie sklada ze gram w hotsa od bety okolo 9000 tys gier prowadzilem w przeszlosci kilka druzyn, niestety zycie to rozwialo praca przeprowadzka itd . Niechce zakladac nic powaznego bo nie mam na to tyle czasu (przynajmniej narazie) zwykla druzynka do zabawy na ranku bez stresu bez nerwow ez calm diamond . Jak sie domyslacie gram wszystkim full flex mam tez mega wiedze i doswiadczenie prowadzenia druzyny .

Nie szukam super wymiataczy bo jak nadmienilem bedzie to relax sklad do podboju ranku na dystansie od golda 4-5 do wysokiej platyny czy diamentu .

Wymagania: Gold 5 minimum, chociaz lvl 500-600 konta zebys mogl pograc kilkoma bohaterami, discord i dzialajacy mikrofon :smiley: wiek najlepiej 20+
Dobrze zebys byl tez osoba ktora sie umie dostosowac do tego jak ja tą gre widze i czego oczekuje od was , w skrocie piszac oczekuje ze mi zaufasz i dasz sie poprowadzic przez ta przygode troche inaczej niz myslisz ze jest poprawnie .

                       piszcie śmiało po co sie meczyć zróbmy to razem

                                                                                       BT: Acrux#2806

Jak chcesz prowadzić jakiś blitzkrieg to poszukaj na facebookowych grupkach Hotsa, bo zwyczajnie z tego forum właściwie nikt nie korzysta.

1 polubienie

Ja byłbym bardzo chętny na wspólne granie.Gram wieczorami .Samemu jest ciężko,za dużo trolli LearnMeHow#2922

Ja mam brąz 5 to nie dla mnie