Przyszłe eventy

Chciałbym się was zapytać co o tym myślicie ponieważ opuściłem grę w hotsa przez rok i opuściłem pare tych eventow i jak myślicie czy te eventy zeszłoroczne będą się powtarzać czy raczej coś nowego wymyśla przy okazji co sądzicie o dodaniu nowej postaci z overwatcha?
Pozdrawiam wszystkich

Mnie tam ryba skąd jest byle była dobrze zrobiona.
Raczej będę się powtarzać w tym roku mamy z nowu zabawki ale z okazji halloween już był inny więc myślę że będzie pewna ich pula po za tym i tak te wydarzenia nie mają wpływu na grę.

1 polubienie

Tego nikt nie wie. W wakacje mieliśmy najpierw takie typowo wakacyjny event (wtedy jak te skrzynki losowali, ja miałem farta i znalazłem się w tej grupie co wygrała 50 :smile: ), dwa mechowe oraz Nexomanię. Jak dla mnie to mogą coś nowego wymyślać, bo zawsze to jakieś urozmaicenie np. te skiny z Scarlet Heistu strasznie mi się podobały.

Osobiście, to nie przepadam za postaciami z Overwatcha (nie licząc Złomiarza i Hanzo - który swoją drogą miał jeden z tych fajniejszych Hotsowych trailerów) i wolałbym skupić się na jakichś dużych postaciach z Diablo, Warcrafta (za Starcraftem nie przepadam x) )

1 polubienie

Wydarzenia mogą być różne, w każdym razie co roku o odpowiedniej porze jest dostępna zawartość zarówno nowa, jak i z poprzednich lat, więc niczego nie stracisz.

1 polubienie

Czyli powiedzmy ze skórki z caldeum acropolis pojawia się jeszcze ?

Tak.
Wpis musi zawierać przynajmniej 20 znaków.

1 polubienie