Qhira nerf tak nie?

A więc ja ostatnio zacząłem grać nie rankingowe albo rankingowe gry ponieważ cały czas lub za często widzę nową bohaterkę niby nic co innego że potrafi zabić jak zechce kogo chce i ma taką wysyskę życia że omg.Niby jest podatna na stuny i uśpienia itd ale jak akurat nie masz nikogo z CC albo sam nie masz cc no to jesteś martwy.Żeby nie było nie tylko ja uważam że ona jest op i nikt nie chce przeciwko niej grać.Większość moich znajomych ma takie samo zdanie może trzeba się z nią po prostu ograć a może jest za silna.A co wy sądzicie?

Ile meczów nią zagrałeś ?

Owszem, jest OP. Przegięli trochę z cyferkami w podstawie i talentach. Czekam na zbalansowanie (choć wygrywa się nią łatwo i przyjemnie).

W sumie ja nią nie grałem bo jej nie zakupiłem pomyślałem sobie pogram przeciwko niej wygląda op.No więc mogę policzyć ile meczów grałem przeciwko niej i ile wygrałem przegrałem.A nie zakupiłem bo stwierdziłem pewnie nie długo dostanie nerfa więc poczekam na pełną wersje tej bohaterki a nie przed patchami.

Wygląda OP, też tak uważałem, ale gdy zacząłem nią grać to szybko dostrzegłem że ma sporo wad i słabości, więc ostatecznie uważam że jest silna, ale raczej nie jest OP. Na pewno Blizzard przegiął z jej ultimką i tutaj potrzebne są nerfy. Chyba ma trochę (o 100) za dużo HP bo w tej chwili bardziej podchodzi pod bruiserów:
Qhira - 2159

Bucher - 2154
Maiev - 2021
Kerrigan - 1764
Illidan - 1650

Yrel - 2648
Sonya - 2450
Ragnaros - 2075
Malthael - 1962

Ogólnie to myślałem że ona będzie w klasie bruiserów, trochę mnie dziwi rola zabójcy.

Ja to tu zostawię: h ttps://imgur.com/a/KIgMWOc

Screen robiony 13 sierpnia, po kilku dniach grania. Filtr ustawiony na QM.
Tak, wiem, to nie musi być żadne dowód i w sumie zgadzam się - nie jest. To QM, więc nie zawsze były 2 fronty, nie zawsze był healer, często były 2 Qhiry i dużo papierów.
Mimo tego, bez względu na to, jak zbudowana była drużyna przeciwna, Qhira przeważnie radziła sobie z nią dobrze (często zbyt dobrze).

1 polubienie

Mam dokładnie takie same statystyki na Falstadzie na smurf koncie za zeszły sezon, dosłownie identyczne :grinning:
Nie wolno zgapiać !

DarkVathom grałeś sam czy ze znajomymi? Jeśli w 5-osobowej ekipie to 60-90% WR jest standardem niezależnie od postaci.

h ttps://imgur.com/a/ou8YXXB
Proszę bardzo, kilka zrzutów ekranu z jednego TF (z wczorajszego meczu) pokazujących jak beznadziejne pozycjonują się gracze KTZ i Anduina. Oni przez prawie cały czas stali w linii prostej jakby ich ktoś połączył sztywnym prętem. To oznacza że Qhira bez problemu trafiała ich obu swoimi zdolnościami.
Zamiast tej Qhiry można by tam wstawić Ragnarosa, Xula, Illidana, Kerrigan i każdego innego bohater który chce trafiać zdolnościami jak najwięcej bohaterów i każdy z tych bohaterów wygrał by 1vs2.
To nie problem Qhiry tylko graczy którzy nie umieją się pozycjonować.

Jest za mocna, dosłownie w każdym meczu co najmniej 13 killi mam, największy dmg, jej escape oraz dive na wysokim poziomie, ma troche za dużo życia. Jest OP, ale myślę, że lekki nerf załatwi sprawę.

2 polubienia

nadal potrzebuje,niby znerfili ale słabo moim zdaniem

2 polubienia

No ja też jestem takiego zdania a znajomi którzy ją mają stwierdzili po kilku grach nie odczuwam żadnego nerfa.

2 polubienia