Redukcja absurdów

Witam Wszysktich

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że HOTS kojarzy mi się bardzo pozytywnie ze względu na uniwersum Blizzarda, postacie / klimat (oczywiscie nie Overwatch , bo to jest gruz). Warcraft, Diablo, Starcraft, to są gry, które umilały czas przez długie zimowe wieczory. Potem powstał HOTS :slight_smile: ale…

Trzeba przestać zamiatać tematy pod dywan. Więc HOTS zaczyna przypominać LOLA, który po prostu bazuje na mechanice - wypuść nową postać, która jest absurdalnie OP niech gimbaza kupuje. Zarobimy HAJSY i będzie wszystko fajnie.
Cóż, obserwując Hotsa widzę, że serio Blizzard Entertaiment niewiele różni się od RITO. Robicie postać / postacie , boostujecie jedno, nerficie coś innego do granicy bezużyteczności. Jak mi nie wierzycie to obczajcie Uthera - postać wypuszczona jako healer, byl niby OP, potem dostal tyle nerfow, ze nikt nim nie gral. Zaczęto grac nim jako tank… to co zrobiliscie drodzy Twórcy gry… obnizyliscie mu HP , zwiekszyslicie mu CD i zmniejszyliscie mu DMG. I dalej ludzie graja LUcio, ALextrasza, albo Lili. Chociaz Lili tez znerfiliscie bo za duzo leczyla. ALe już wam ANA nie przeszkadza, bo przecież redukcja heala o 100% nie jest niczym złym, to jest NORMALNE, no tak… w końcu to OVerwatch.

Teraz Overwatch. Postacie z tej gry są niedorzecznie przesadzone pod kątem mobilności, obrażeń i niezabijalności. Obczajcie sobie Genjiego czy D.ve i macie swoją odpowiedź… no tak ale przecież w MOBIe trzeba pokazać że Overwatch istneije, to ludzie bedą hajsy płacić. ( znerfcie tego junkrata bo na to po prostu patrzeć się nie da)

To jeszcze nie jest wszystko, ale porusze coś co po prostu jest poniżej progu nieporozumienia = STUNLOCK
NIe ważne w jakim wydaniu każde , dosłownie KAŻDE zablokowanie na wieki, wyłaczenie itp jest głupie, bo nie byłoby możliwe nawet w realnym życiu, a co dopiero mówić w grze. O kombinacjach tzw “chain cc” nawet nie muszę sie rozpisywać. Weźcie do 1 teamu Mei i Garosha to zobaczycie… jak Leaver buster będzie wam dodawać ludzi na AFK, bo i tak się ruszyć nie mogą. JAk dostaję STUnlocka to czytam gazetę ,albo oglądam BLok Ekipę na yt, i robię alt tab żeby zobaczyć, czy mogę się w końcu ruszyć czy zginąłem, bo i tak nie mogłem podjąc ruchu, bo przecież CC jest najważniejsze na świecie.

Reasumując

CC może istnieć, ale niech to będzie jako przerwanie i krótkie unieruchomienie postaci, a nie STUNLOCK do świat Bożego Narodzenia 20 lat naprzód, albo Diminishing Returns tak jak W WOWIE.

Przestańcie wypuszczać postacie dla kasy, ograniczcie absurdalne czempy z overwatcha, a najlepiej je wszystkie wywalcie (wywalcie też deathwinga)

A jak chcecie na grze zarabiać… to może cenę opuśćcie… A nie wypuszczacie gruz, typu MEI, czy DW albo GEnji a potem sie dziwicie, że ldzie ochodzą do RITO grać w LOLA.

Pozdrawiam wszystkich co się dobrze czują. Może MOOŻE mój post nie zostanie usunięty