Skiny za gemy porównując do tych za shardy

Czegoś tu nie rozumiem, mamy skiny które są praktycznie darmowe i musimy na nie uzbierać tylko shardy które zdobywamy dość szybko levelując postacie oraz mamy trochę skinów płatnych które kupujemy za gemy, te zdobywamy w nikłych ilościach za progress, głównie zdobywamy kupując je za prawdziwe pieniądze więc czemu każda skórka za gemy jest tak słaba? Jeśli chodzi o modele skórek za gemy to są wspaniałe lecz poza tym często nie oferują niczego innego.

Powinny one zmieniać dubbing, kwestie, animacje itd… W końcu to są skórki za prawdziwy hajs więc powinny być takimi z wyższej półki gdyż na prawdę ciężko mi znieść Imperiusa w skórce na demona mówiącego że walczy za anioły i takie tam. Plus to jest jakiś żart że demoniczne skórki Tyraela i Auriel zmieniają kolor skrzydeł tak samo jak tekstura skórki gdy u demonicznego Imperiusa te są zawsze czerwone nie ważny jaki kolor wybierzemy, już nie mówiąc o tym ze te Tyraela i Auriel mają więcej tematycznej zawartości… Ale tak to czuje się zmuszany do grania na czerwonym demonicznym Imperiusie, jak już zmuszają nas do kupowania wszystkich trzech wariantów kolorystycznych to niech prezentują jakąś jakość…

2 polubienia

Dla mnie cały patent z “płatnymi pierwszymi skórkami” jest słaby, bo raz nie po to wprowadzano hots2.0, żeby potem znowu wrócić do starego systemu, a po drugie sprzedawanie ich w paczkach jest uber debilizmem skoro w 2.0 można kupić każdy skin osobno to za gemy też powinno się dać je kupić. Moim zdaniem, jak już koniecznie chcieli wprowadzić skiny za gemy to powinny być one do kupienia osobno i możliwe do wydropienia z lootboxa a po dajmy na to roku udostępnione do craftowania. Wtedy przez pewien czas były by “elitarne” ale możliwe do zdobycia dla normalnego gracza przy odrobinie szczęścia a po pewnym czasie jak już każdy kto chciał to kupił, stawały by się normalnymi skinami wtedy ich “jakość” nie musiałaby być “legendarna” bo brak dodatkowych bajerów można by tłumaczyć właśnie dostępem w lootboxach i po pewnym czasie w crafcie.

2 polubienia

Ogólnie skrzydła Imperiusa to jakiś strasznie problematyczny temat. W sumie to nie wiem czy kiedyś to zrobią czy nie.

h ttps://old.reddit.com/r/heroesofthestorm/comments/ae72zq/demonic_imperiuswings_doesnt_match_with_the_skin/?st=jr0evhpv&sh=40f3c15e