Skiny za gemy ( serio tytuł 15 znaków :o?!)

Czy potrafi mi ktoś wyjaśnić czemu do cholery jak interesuje mnie jeden skin za gemy to nie mogę go kupić, tylko muszę kupić cały zestaw pięciu skinów ? Co to za absurdalna polityka ?!
Pal licho, że teraz już nie można nowych skinów dostać za odłamki co uważam za złą zmianę, podyktowaną tylko i wyłącznie większą kasą od graczy, ale jak już chcę wydać euro na skina, to czy naprawdę muszę płacić aż 15 euro za jeden zestaw, żeby i tak używać jeden skin ?!

Polubienia: 6

Może chodzi o to że kupienie jednej wersji kolorystycznej by musiało być znacznie tańsze co by się nie opłacało Blizzowi bo zbyt łatwo byłoby to uzbierać z wbijania leveli. Ja bym narzekał raczej że skoro już mamy płacić za te skiny to żeby miały nowy dubbing, animacje tematyczne i zdolności tematyczne.

Żeby nie było też czegoś takiego że jak Blaze za gemy ma tylko zmieniony dubbing albo Fenix i Białowłosa gdzie tylko zdolności tematyczne(gdzie u Fenixa i tak prawie nic się nie różnią).

Polubienia: 5

Prawdopodobnie masz rację.
Z drugiej strony, sam jestem zwolennikiem wysokiej ceny skunów płatnych, bo gdyby były za grosze, to sam zakup traci sens - jak wspomniałeś, ludzie kupowaliby je za “farmiony minerał”, a chyba nie o to chodzi.
Blizz mógłby po prostu dopchać jakieś bonusy do takiego pakietu - np. 2-3 paczki kart do HS-a, albo tydzień dostępu do WoW-a.
Coś, co dawałoby wymierną korzyść graczowi, który daje im pieniądze, a nie generuje kosztu dla samej firmy.
Z drugiej strony, motywowałoby część graczy do wydawania wiekszych kwot na produkty połączone.

4 polubienia

Ja generalnie jestem wyrozumiały, jeśli chodzi o to, że Blizzard chce więcej zarabiać - logiczne i zrozumiałe, ale szanujmy się!
1670 gemów kosztuje zestaw pięciu skinów dla Hanzo, przecież za takie pieniądze obecnie można niektóre gry kupić a tu dostajemy jedynie zmianę wariantu kolorystycznego…
Zgadzam się również, że Blizzard mógłby nieco częściej łączyć zakup w jednej grze ze swojego uniwersum z korzyściami do odebrania w innej, wiele by na tym nie stracili a uatrakcyjniło by to zakup.

Podsumowując: Apel do Blizzarda - Pozwólcie proszę, na zakup pojedynczych skinów, skoro jedynym sposobem ich zdobycia jest wyłożenie prawdziwych pieniędzy. Muszą być drogie ? Trudno, ale nie mam zamiaru płacić za kilka śmieci, żeby skorzystać z jednego skina.

2 polubienia

Weź pod uwage że ta skórka do hanzo to tylko tematyczne skille, wciąż będzie gadał jak Hanzo a nie jak ranger wysokich elfów i będzie się tak samo dziwnie poruszać a nie jak elf XD

Ale kupienie jednego wariantu kolorystycznego nie jest jak dla mnie dobrym pomysłem. Większość skórek(prawie wszystkie) masz za darmo a cała reszta też jest za damro, BA nawet stymulator/wzmocnienie można ze skrzynki dropnąć! HOTS musi jakoś zarabiać na siebie XD

2 polubienia

Szczerze, byłbym zdziwiony gdyby hots na siebie zarabiał. Prawie wszystko można wylosować ze skrzynek, a skrzynki wpadają na każdym kroku. Zaraz mi ktoś powie że jak dużo gram to mam dużo skrzynek, ale pytałem znajomych i większość nie wydała nawet złotówki na HOTSa, a Ci co to zrobili to jednorazowo.

Ja wydałem na HOTSa pieniądze tylko raz i było to przed wyjściem HOTS 2.0

A za zdobywane gemy z levelowania udało mi się kupić skórke do Blaze’a za gemy po czym się troszkę zawiodłem XD

Gram bardzo dużo w HOTSa i nie mam powodu by kupować skrzynki bądź stymulator bo z samych skrzynek i shardów mam praktycznie wszystko co bym chciał i wiele więcej.

2 polubienia

A ja jestem zdania, że właśnie wprowadzenie płatnych skórek było złe z marketingowego i finansowego pkt widzenia ponieważ zabija to kupowanie lootboxów a co za tym idzie zmniejsza zyski. Gdyby zrobić to w taki sposób, że nowo wydane skórki przez X okres czasu są niemożliwe do wycraftowania a dodatkowo ich droprate byłby lekko wyższy w specjalnych skrzynkach niż pozostałych skórek z tej kategorii to ludzie napaleni na taka gwiazdkową białowłosą musieliby kupić skrzynki potem więcej skrzynek itd a teraz? wydają kasę i mają skórki… Zadowoliłoby to zarówno płacących prawdziwe pieniądze, jak i “darmowych” graczy bo po pewnym czasie (6miesięcy/rok) skórki mogłyby być możliwe do craftu.

2 polubienia

W moim wypadku, szczerze powiedziawszy, niewiele “drogich” skinów uważam za godnych uwagi.
Kupiłem za odłamki, praktycznie Tychusa w szortach plażowych, Tracer plażową, niebieskiego Malfa, legendarkę Uthera i “czarną” Alextrazę.
Kilka innych “ciekawych” wpadło mi ze skrzynek, a najczęsciej gram skinami za 100, bo podobają mi się bardziej, niż legendy.

Ps.
Krwio, koncept płatnej skórki polega właśnie na tym, żeby za pół roku 3/4 graczy nie posiadało skina, za którego zapłaciłeś 10-15$.
Zastanów się też, co się bardziej “opłaca” Blizzowi, bo z jednej strony, aktualny set skinów, to koszt 17 skrzynek. Podczas gdy z drugiej strony, gracze z odłamkami muszą wydać kasę, tak samo jak CI bez.
Tutaj trudno jest Blizzowi zarzucić brak logiki.

4 polubienia

Ja tam na wielu bohaterach gram na podstawowej skórce bo lubię być dosłownie tymi bohaterami jacy są, ewentualnie biore skórkę bliższą temu jak ta postać aktualnie wygląda w lore np: Illidan.

Jedyne na co teraz czekam to Zul JIn bez jednej ręki i oka. <3

edit: Wiecie w końcu jak szybko potrafi Zul’Jin nawalać toporkami, wyobraźcie sobie jakby to robił tylko jedną rączką, to by wyglądało jakby ten no XD

“Pal licho, że teraz już nie można nowych skinów dostać za odłamki”
Nie. Tylko 1 skin przy premierze bohatera jest za gemy.

1 polubienie

““Pal licho, że teraz już nie można nowych skinów dostać za odłamki”
Nie. Tylko 1 skin przy premierze bohatera jest za gemy.”

Z czego te skiny nie są zazwyczaj nawet legendarne :stuck_out_tongue:
Jakby te eventowe były za gemy to by dopiero było.

Blizzard też ludzie. Chłopacy z ekipy HotS’a muszą jakoś zarabiać.

1 polubienie

hots 2.0 spowoował że przestałem inwestować w te grę, bo zawsze mogę coś wylosować ze skrzynek, wcześniej jak miał ktoś skina lepszego to było wiadomo e wydał kasę na gre, ja wydałem chyba 60 zł na skórki leoryka przed hots 2.0 a teraz można sobie to wylosować, wiec jak moge cos kiedys wylosowac to nie widzę sensu tego kupować, teraz mam ze 2 tyś gemów i trzymam bo nie widzę sensu na co mógłbym to wydać, a konto doładowywać przestałem.

P.S. gifty dodatkowe w innych grach nie są mi potrzebne bo nie gram w inne gry blizza w tej chwili i te gifty by tego nie zmieniły.

4 polubienia

Możesz sobie kupić skrzynki za te gemy.

ale po co kupować skrzynki jak dostaje je za darmo??

Ja zawsze wydaje wszystkie odłamki podczas ostatniego dnia jakiegoś eventu i kupuje tylko rzeczy z poprzedniego roku.

nie mówimy o odłamkach tylko o klejnotach, a odłamki też nie wiem na co wydawać bo też wszystko może się wylosować, to wszystko jest fajne dla osób, które zaczynają grać w te grę, ale dla tych co już mają rozegrane te kilka tyś gier i te 500 plus leveli to mają już i skórki i postacie i wierzchowce, a także komentatorów ze skrzynek, jedynie co by mnie skłoniło do wydawania na coś co i tak mogę wylosować to info na temat rarity danego elementu, że przykładowo tylko 2% ma taką skórkę, to bym ją kupił by się wyróżniać :slight_smile:

Zawsze mogą zrobić zestaw za gemy a pojedyncze za Euro.

Jaki byłby w tym sens? Po to dodano gemy do gry by nie płaciło się w euro XD