Tank, healer , range DPS, nie ma na QM

Czy cofnięto że na QM powinien być Tank, Healer, range DPS?

Nie

Na proste pytanie chciałem odpowiedzieć prosto, więc napisałem “Nie”, jednak forum mnie informuje że “treść nie wygląda jasno” i blokuje klawisz “odpowiedz” uniemożliwiając mi odpowiedzenie, więc klepie to durne wyjaśnienie, bo najwyraźniej jest niezbędne do udzielania odpowiedzi na pytanie forumowicza Prime.
Nie dziwie się że oni sobie nie radzą z utrzymaniem kilku gier jak nie potrafią forum zrobić.

1 polubienie

Widocznie każdy powinien zawsze i wszędzie, a na pewno w tak oficjalnych okolicznościach jak forum growe Blizzarda, budować zdanie składające się z podmiotu i orzeczenia :smiley:

1 polubienie

Miałem ostatnio QM bez healera i tanka, a w opisach postaci nie ma już wymagany jest zawsze tank healer i range DPS.

Też miałem wczoraj mecz bez tanka i healera,więc jak widać zostało to cofnięte,tyle żeby zagrać thrallem szybką grę czekałem 6 minut xD RIP

1 polubienie

Jak nie ma dostępnych graczy, którzy wybrali wymagane role to MM się w końcu poddaje i składa drużyny z tego co jest ale generalnie wymogi obowiązują

Ostatnio grałem szybką gre i miałem 2 mirrory (Zagara i Varian ) w obu teamach xD

Mi się trafia mecz bez healera, podczas gdy u wroga chrzaniony support leczy depsa. Tyraelem próbowałem klepać ciągle Mefista, a ten się wracał za bramę, czy to do studni, czy do swojego leczącego. I z powrotem wracał, droczyć się ze mną na topie.

To jest absolutnie losowe, zależy jaka pula graczy czym chce grać. Raz nie dostaniesz nic z tych rzeczy, a za drugim razem 3 full tanków. Bierzesz Zarię/Tassadara, to jest duża możliwość, że u przeciwnika będzie Abatur który może leczyć.

WhyFocusHeal ma rację. Czasami się trafia ekipa tanki i depsy a innym razem same DPSy.