To jest śmieszne

https://www.youtube.com/watch?v=CMNtfhAjHuo siema nie mam z kim w hotsa grać albo nie chcą bo nie wiadomo albo już usunęli albo zagrali kilka meczy powiedzieli że gówno gra ewentualnie stronią od niej z nie wiadomych powodów czy ponieważ jest martwa (akurat ten powód znam nazywają ją tak bo nie ma e sportu który nigdy nie był mi do niczego potrzebny) mam różne fajne pomysły w tego typu grach a ostatnio widziałem taki filmik w którym low hp żuldżin przeżył na swojej nieśmiertelnej R dostał bonus do prędkości od abatura auriel morales oraz rehgara i pomyślałem fajnie by było coś takiego zrobić problem jest taki że nie mam z kim moi znajomi wolą lola i fortnite :confused: porobił bym jakieś fajne kombinacje raz grałem na taką że był varian z utherem medvivem abaturem i morales śmiesznie to wyglądało bo nie mogliśmy tego variana zabić :smiley: nawet jeśli przegraliśmy albo też bym chciał wypróbować podobno broken combo cho gal z alextazą ale nie mam z kim :frowning: pograłbym też na zasadach postacie z przywołańcami im więcej ich ma tym lepiej go wybrać np arthas abatur zagara amzodan i anybarak :smiley: albo team w któym gra się kilkoma postaciami bądź można się powielać np samuro nova abatur wikingowie

No niestety jak szukasz kogoś do gry, to nie na tym forum bo zwyczajnie nikt tu nie wchodzi, spróbuj na:
/dołącz Siepacze Commoro
/dołącz Wataha

ew. na grupkach na facebooku, tam na pewno ktoś będzie :slight_smile:

nie wiem co to jest to siepacze commoro i watacha ani jak się dołącza

Czaty w grze, bo na tym forum równie dobrze co znajomych do gry możesz szukać Opla Astry.

Najlepiej szukać kogokolwiek na czatach w grze lub grupach na facebooku.

jaki battletag?, chetnie zaprosze by cos pograc, lub ty zapros jesli bedzie szybciej Zygfryd#2333 :slight_smile: