Ulubieni bohaterowie

Siemka wymieńcie ulubionego bohatera i po 2 z każdej roli :wink:

Moim ulubionym jest Artanis
Ulubiony tank: Garosz i Johanna
Ulubiony brutal: Artanis i Imperius
Ulubiony healer: Anduin i Rehgar
Ulubiony pomocnik: Tassadar i Medivh
Ulubiony zabójca w zwarciu Alarak i Qhira
Ulubiony zabójca z dystansu: Hanzo i Szarogrzywy

Moim ulubionym jest haznzo
Ulubiony tank: Garosz i malganis
Ulubiony brutal: varian i Imperius
Ulubiony healer: ana i lili
Ulubiony pomocnik: abatur i Medivh
Ulubiony zabójca w zwarciu Alarak i Qhira
Ulubiony zabójca z dystansu: Hanzo i li-ming

1 polubienie

Witam.
W niektórych rolach ciężko wybrać tylko po 2 ulubione postacie, ale jeśli już pytasz to:
Ulubiony hero ogólnie - Illidan
Tank - Garrosh i Arthas (chociaż ostatnio zacnie mi się gra też Diablo i Tyraelem)
Bruiser - Artanis i Imeprius
Healer - Alexstrasza i Anduin
Support - Abathur i Tassadar
Melee zabójcy - Zeratul i Illidan
Ranged zabójcy - w tym przypadku najciężej wybrać tylko 2 postacie, bo po prostu jest ich najwięcej, ale na pewno będzie to Genji i
Fenix

1 polubienie

Ulubiony bohater to Li Ming.
Ulubiony tank: Mal’ganis i Muradin.
Ulubiony brutal: Thrall i Leoryk.
Ulubiony healer: Uther i Lili.
Ulubiony pomocnik: Abatur i Zaria.
Ulubiony zabójca w zwarciu: Rzeźnik i Kerrigan.
Ulubiony zabójca z dystansu: Sylvanas i Li Ming.

1 polubienie

Piszcie jeszcze swoje rangi chciałbym zobaczyć jak się zmienia meta wraz z rangą

A ja bym nie łączył tych rzeczy, bo ulubiona postać nie musi się = postać z mety. :wink:

4 polubienia

Ja również bym tego nie łączył

chodzi mi o to ,że ktoś z brązu będzie grał innymi postaciami niż ktoś z mastera/diamentu (prawdopodobnie) jeśli twoją główną postacią jest taki varian to znaczy że się dobrze spisuje w danej randze - czyli jest w mecie w tej randze
Na przykład ja mam złoto ale niedługo platyna :smile:

Diament 1 here.
Jeszcze kwestia jest taka, że nie zawsze wszystko chcesz wyciągać na rankedy. :wink:
Ja na przykład lubię sobie czasami Butcherkiem popykać h ttps://imgur.com/a/BDwyI6r :blush:

To jest nie wykonalne bo lubię (prawie) wszystkich bohaterów i staram się wszystkich mniej więcej ogarnąć. Ulubiony to nie znaczy ten którym gram najlepiej, tylko ten który daje mi (aktualnie) najwięcej przyjemności z gry.

Ulubiony ogólnie - niech będzie że Abatur
Ulubione tanki - Muradin , ETC, Anub, Tyrael, Arthas,
Ulubieni bruiserzy - Thrall, Imperius, Varian, Leoryk
Ulubieni uzdrowiciele - wszyscy oprócz Any i WM bo zostały zabite mechanicznie.
Ulubiony pomocnik - Abatur, może Medivh.
Ulubienie zabójcy w zwarciu - Illidan, może Męcik, może Zeratul,
Ulubienie zabójcy dystansowi - no wiadomo że Hanzo i Genji dają najwięcej frajdy. Poza tymi dwoma to lubię Fenix, Cassia, Guldan, Gmane, Kael, Nazeebo, Valla

Jeśli chodzi o rangę to kiedyś spadłem z 34 do 38, a następnie udało mi się awansować chyba do 16 i wtedy skończył się przedsezon. Później to grałem rankedy tylko dla nagrody i żeby sprawdzić jak wygląda sytuacja w różnych rangach.

Ulubiona postać ogólnie: Valeera
Ulubiony tank: Anub’arak i Mal’Ganis
Ulubiony brutal: Sonya i Czen
Ulubiony healer: Whitemane i Ana (obydwie mam na około 20 poziomach, ale w ostatnim sezonie na 400 meczy tylko 7 razy healowałem)
Ulubiony pomocnik: Wikingowie i Medivh
Ulubiony zabójca w zwarciu: (oprócz Valeery) Maiev i Illidan
Ulubiony zabójca z dystansu: Valla i … Fenix może? (nie znoszę grać na range, a fenixem wyszedłem z brązu do golda i czasem jeszcze gram w platynie, i dopiero powoli zaczyna mi brzydnąć)

Obecnie siedzę w platynie i głównie gram alarakiem/czenem/vikingami/illidanem lub tankami/bruiserami. Wiadomo, najpierw się pickuje metę, a dopiero potem resztę :stuck_out_tongue: