Wielki Powrót HotS'a

Taak wiem ten tytuł jest nierealny.
Taaak wiem forumowiczu (jeśli jeszcze tutaj jacyś są), że pewnie z przymrużeniem oka wykpiwnie uśmiechniesz się pod nosem…
Ale to nie jest kolejny wątek nieprowadzący do żadnego sensownego konsensusu w sprawie naszej wybranej przez nas wiele lat temu gry i jej przetrwania. To nie byle odgrzewany kotlet mający kogoś na chwilę ściągnąć myślami do gry.

Te pomysły, które zaraz przedstawię, mogą sprawić, że ledwie kilka (bądźmy realistami, choć sukces może okazać się nieoceniony) miesięcy po ich wprowadzeniu, do gry wróci życie, byli gracze odgarną kurz z klawiatury, a Lol czy Dota stracą połowę bywalców którzy przyjdą do nas błagać z pochylonymi głowami o miejsce w tej społeczności.

Zaciekawieni? (liczba mnoga, ale nie wiem czy pomysł zostanie doceniony przez tak zawrotną liczbę, ludzie nie doceniają geniuszu)

A więc trzymajcie się mocno, możecie nie usiedzieć:

Hots jako gra nastawiona na kooperację, bardziej niż jakakolwiek konkurencyjna MOBA, potrzebuje czegoś co tę kooperację zacieśni, czegoś, co ożywi fora, co sprawi że znajomi znów będą godzinami omawiać taktyki, najlepsze zestawy drużyn i snuć plany o epickich bitwach, w których walczą postacie z WIELU uniwersów.

Dlatego też, oglądając niedawno pewien film, do głowy przyszła mi rewolucyjna myśl. Otóż, oto nadchodzi rozwiązanie problemu.

Już za 1 linijkę

Hots potrzebuje skinów (bo na postacie nie ma co liczyć) ze Shreka. (Dobrze przeczytałeś) Pewnie teraz czujesz żal oszukania w sercu, ale przeczytaj uważnie jeszcze raz : skiny ze Shreka.

I to nie jakieś byle jakie skiny - Legendarne skiny.
Ma to olbrzymią szansę zdominowania rynku MOBA i moim zdaniem w tym kierunku powinniśmy celować.

Męcik- Kot w Butach
Garosz-Shrek
Chromie-Zła Wróżka Chrzestna
Deathwing-Smoczyca
Zaginieni Wikingowie-Trzy Świnki
Muradin - Ciastek (bo pod R miałby picie mleka, dlatego rośnie w ulcie)
Czo’Gal - Żwirek kręcący z Muchomorkiem
Leoryk- Lord Farquaad z uwagi na odpowiednią wielkość (w pancerzu)
itp. itd.

Ale, zapytacie; gdzie w tym wszystkim Osioł?

Dwoiłem się i troiłem rozmawiając z setkami ludzi, w końcu wpadając na pomysł, że z powodu braku koniowatych w naszej puli bohaterów, a Osioł Lunara to kiepski pomysł, pozostaje nam użycie Osła jako wierzchowca.

I wiem teraz poleje się fala krytyki, jednak mam asa który zbije z tropu wszystkich śmieszków.

Osioł gadał cały czas? - No gadał
Gadał obojętnie który bohater był akurat w centrum historii? - No gadał

Osioł będzie wierzchowcem i komentatorem

Będziemy mogli cały czas słuchać o kremówkach i cebuli, równocześnie patrząc na niego na ekranie bez względu na wybraną postać.

Nie ma za co.
Już spełniłem swoją rolę, czas na przejęcie pałeczki przez wykonawców.
Gdyby jeszcze kiedyś ktoś miał problem z sypiącym się projektem piszcie śmiało.

Na pewno za kilka miesięcy wszyscy będziemy cieszyć się kwitnącą na powrót społecznością.

Wątek jest pisany z zachowaniem całkowitej powagi, proszę zachować należyty szacunek.

2 polubienia

Wróciłem do gry po długiej przerwie i nie odniosłem wrażenia jakoby gra była martwa. Gry startują szybko, nawet przeciwko npc. Fakt faktem może brakuje jakiegoś odświeżenia interfejsu gry no ale co ma być to jest, dobrze się bawię :slight_smile:

1 polubienie

Gra DED nic nie zmieniaja jedynie skorki dają masakra 0 0 0 0 0 0 0 nic kompletnie nic sie nie zmienia …

1 polubienie

Blizz skazał grę na wymarcie.
Ale czego oczekiwać po firmie która ma na koncie takie hity jak Warcraft 3 “refunded” i Diablo Immoral?

Gdyby mi ktoś 10-12 lat temu powiedział jakim zaufaniem będzie się “cieszył” dzisiejszy Blizz pierwszy bym go wyśmiał :frowning:
A dzis i blizz i CDP to firmy które muszą zawalczyć o zaufanie - choć CDP jakby mniej. Oni przynajmniej przeprosili za zabugowaną grę, zamiast pierniczyć jak piekarski na mękach, że “przepraszamy że nie daliśmy wam takiej frajdy jakiej się niektórzy gracze spodziewali” zamiast “daliśmy ciała, olaliśmy naszych wiernych fanów i jest nam wstyd.”