Wymarłe forum, wymarła gra

Wymarła gra, community totalnie wyorane jedną błędną decyzją, cienko cienko, Blizzard kiedyś jedna z najlepszych marek - teraz szukanie dna gdzieś w otchłaniach i ciemnościach z nadzieją że może uda się wreszcie do niego dotrzeć i odbić, co jest mało prawdopodobne, ciekawe kiedy ogłoszą bankruta.

4 polubienia

Nie oglosza predzej zaczna wydawac gry pod marka Acivision.
Co do smierci tego forum ono nigdy nie tetnilo zyciem
Co do blednej decyzji to Hots nie mogl sie udac bo byl pisany na kolanie i wydany bez ladu i skladu - i tak sie dziwie ze tak dlugo trzymal popularnosc korzystajac tylko z samych kanonicznych postaci .
Osobiscie uwazam ze powinni przestac juz pudrowac tego trupa i zajac sie czyms bardziej pozytecznym bo tej gry to juz nawet cud nie uratuje

Podaj mi przyklad zlej gry ktorej tworca jest Blizzard przez ostatnie 5 lat?
Na sile mozna tu wrzucic najnowszy dodatek do Wow ze wzgledu na mierna fabule oraz Hotsa, ale oba ta tytuly nie sa zlymi grami po prostu na hotsa mieli zlewke a bfa ma slaba fabule jak na pewne standardy do ktorych sie przyzwyczaili ludzie
Zla gra to dla mnie cos pokroju fallout 76 czu no man sky gdzie jedno to zarobaczony potworek a drugie to zwykly szwindel i oszustwo (mowa o momencie premiery)
Zeby nie bylo nie jestem fanbojem firmy tez uwazam ze sie staczaja na dno ale jakos nijak nie moge uznac ich gier za zle

Forum to ogólnie zawsze było martwe, czasem kiedyś co nieco więcej sie napisało, ale ogólnie to ono za żywe nie było. Jak dla mnie hots wcale nie był głupim pomysłem, tylko wszedł za późno, Dota i Lol już mieli za dużą baze graczy. Gdyby wyszedł wtedy co LoL albo nieco później, kto wie, dzisiaj może byłaby równie popularna gra.

A przybyłem otworzyć wieko
Jeżeli gra i forum wymarły to kto ciągle tworzy te durne tematy jak również kto trolluje mi “gry w grze”?

To przez wiele lat się udawało, zresztą nie tylko w przypadku blizzarda…
I wypada się tylko cieszyć że “gracz konsument” w końcu częściowo zmądrzał (po latach drążenia okolic pośladków), gdyż ta sytuacja była częściowo naszą winą, ktoś tą zawartość musiał przecież kupować…

Ojoj, mało aktywne Polskie forum które nigdy nie było brane pod uwagę więc martwa gra? Cóż angielskie forum wciąż jest aktywne i co najważniejsze reddit, to że mało ludzi ostatnio piszę na polskim forum pewnie nawet nikt z Blizza nie zauważył. Polskie community zawsze było niczym, zresztą rzadko patrzy się na community jakiegoś kraju, liczy się ogólne które istnieje i ma się dobrze.

Ogłosić bankruta? Toć Blizzard Activision w zeszłym roku zarobił najwięcej w swojej historii i przez to że są mega skąpcami mówią że to mało…

Na redditcie też mało kto pisze. Średnio 17 komentarzy na temat.

Ja tam nie widzę tej martwej gry, czas wyszukiwania meczu jest znośny nawet po nocy, trolle w grze jak były tak są, wyrównane meczyki jak były tak są, totalne kaszany i przegrana w 10min nadal obecne… normalnie śmierć…

Jedyne co przeszkadza, to premade brązu w swoich szeregach na qm. xD Pierwszy raz widziałem, żeby przegrywać bota mając na linii tylko 2 osoby.

nie gram w nocy, a na HL ostatnio szacowany czas to ponad 600 sekund za każdym razem

to graj w nocy bo wtedy mam szacowany 450 sekund, w dzień mam szacowany 560 sekund