Wyświetlenie statystyk

od dłuższego czasu nie widzę swoich statystyk bohatera po kliknięciu na niego nie wspominając o tym że z hotsa pod względem comunity robi się drugi lol … swego czasu toxic był jeden na 20 gier teraz mam prawie jednego co 5 gier ehh a myślałem że hots to będzie jedyna gra w której toksyczność będzie nikła najwyraźniej po marzyć sobie może każdy :pensive:

Miales jakies szczescie u mnie bylo na odwrot jak nie toxic to afker czy ktos masturbujacy sie ogorkiem srednio co 5 min (tzn jasniej robiacy sobie przerwy na 2 min bo moze)

To odnośnie bohaterów.

Równia pochyła… od poziomu gry po namnożenie się trolli…

nie taki te podczas gry zwykle klikałeś na coś i widziałeś ile ma hp ad itp itd teraz to nie działa

Opcje -> rozgrywka -> panel jakiś tam dozaznaczenia

ale ja nigdy nic tam nie zaznaczałem ani nie odznaczałem więc nie wiem czemu tak się stało i zabawne jest zaznaczone nadal nie działa

zapewne wyda Ci się to zabawne ale spróbuj odznaczyć, zatwierdzić wyjść z opcji a następnie zaznaczyć ponownie i zatwierdzić…

xd

ok tak zrobię i dam znać co się stało no niestety nie pomogło nadal brak informacji pomimo odznaczenia zaznaczenia w dodatku teraz nawet te easter eggi jak skaczące rekiny czy indiana jones wychodzący ze studni też już nie działają