Zawieszone konto

To że 90% ludzi nie potrafi w tą gre grać, to to jest oficjalne. To żeby solo się wybić powyżej gold to trzeba być już porządny kot. To tez jest wiadome. Na forum jest kilka ciekawych postów o tym jak carrować gierki. Graj spokojnie, w miare ostrożnie, czyli nie idź 1v5 czy 2v5, zbieraj expa, itp. No i człowiek sobie tak na spokojnie próbuje. Raz dostaniesz fajnych sojuszników, raz średnich, a raz tych z najniższym potencjałem. No i tu się zaczyna kolorowy podtemat, bo jeden taki np. może być nowym graczem, może na przykład próbować sobie nową postać, albo nawet mieć zły dzień. Ja to jak najbardziej rozumiem, bo też na początku przygody z tą grą obskakiwałem wpier… . ALE jest tez grupa tych takich baranów, k… baran, baran to ma ze 30iq. To to są jakieś żaby albo co głupsze owady które się dają tym żabom złapać. Jeden taki w drużynie o potencjale SI to jeszcze do nadrobienia, ale jak taki ma kolegów, inne muchy i ty trafisz do teamu z takimi czterema… Już się powoli przyzwyczajam, myślę sobie 1 mecz w plecy to nie koniec świata. Ale na kogoś trzeba zwalić swoje KDA 2, ale skoro to koledzy, a ja nie, to na czacie dostaje się mi i mojej mamie. Człowieka już szlag trafia, podwójnie wk…ny. Konczy się mecz, wychodzisz szybko z tablicy wyników bo nie ma co oglądać i tam wita cię wiadomość że twoje konto zostało zawieszone… To że blizzard faworyzuje baranów to wiedziałem. Ale to to już jest gruba przegina.
Dlaczego blizzard robi wszystko żeby tylko było gorzej? Każda zmiana ale to każda jest w strone przeciwną od zamierzonej. Zamiast zrobić jakieś miejsce na forum gdzie można by wrzucać powtórki z meczy, co by oznaczało weryfikację złego zachowania. To lepiej niech się wszyscy nawzajem banują.
Myślałem już bardziej ta gra spier…ona byc nie może. A jednak…
Ja już po odwieszeniu konta nie wracam, bo jak mam za poprawną grę i chęć progresu dostawac bany to to się mija z celem.

Ta gra to już jest dno. A jedyny kierunek w którym zmierza to głębiej w muł.

1 polubienie

A to pewnie piszesz o tym nowym super systemie opartym na sztucznej inteligencji którą Alan tak bardzo chwalił w ostatnim filmiku od blizza co przez rok nic nie zrobili. A tak poza tym, słyszałem że liczy się ilość reportów, więc ta sztuczna inteligencja co potrafi to liczyć :smiley:

Podstawową zasadą w hotsie jest niekomunikowanie się z drużyną za pomocą czatu, najlepiej w ogóle go ukryć. Wtedy nic ci nie grozi.

No jak? przecież wtedy też można raportować. najlepszą metodą jest, od razu z bazy wbiegać na środek bitwy i ginąć razem z tymi mongołami. Blizzard zrobił nowe “ulepszenie” że za soakowanie dostaje się bana, bo 90% graczy tego nie rozumie i masz 90% meczy raport. Już teraz tryb pojedyńcza linia będzie wogóle nie potrzebny.
Ja tą grę p… w d… , jest dużo fajniejszych rzeczy do zrobienia niż denerwowanie się.
Żeby mnie nikt źle nie zrozumiał. Sama gra jest spoko, o niebo lepsza od lola czy doty. Ktoś mał super pomysł, super zrealizował, a grupa devsów zajmująca się tymi najprostrzymi sprawami roz…a grę jak tusk polskę. Od razu wiadomo że to inna ekipa, bo różnica w iq to przepaść. Przeogromny murzyński … im w …

1 polubienie

a ja na to ***** ***s

niestety sama prawda, za feedowanie nie banuja wcale, gra celowo dobiera ci graczy zebys przegral kilkanascie gier z rzędu. Moja sugestia, wywal te grę z kompa tak mocno jak tylko się da bo szkoda czasu na to tracic.