Zrobicie cos wreszcie z tym dobieraniem graczy?

Zrobicie cos wreszcie z tym dobieraniem graczy? w to sie nie da grac do cholery… banujecie mi konta co chwile a @$##$@ przez ktorych ta gra jest niegrywalna graja dalej… mialam za wysoki procent zwyciestw wiec musieliscie mi wszysto zepsuc co?

Gra jest martwa na każdej plaszczyznie nawet developerskiej po co to piszesz? i po co ja ci odpisuje xd
Nic już nie zostanie tu nigdy zmienione

10 porazek pod rzad… jeszcze jeden przegrany mecz i wywalam to konto w piz… i nigdy wiecej nie wracam do tego gowna…

ok kolejna porazka i kolejni debile w druzynie… walcie sie na ryj, nie zobaczycie mnie nigdy wiecej w tym gownie

Zacznij grać dobrze - nie ma za co. c;

kiedyś była nowa postać co 2 miechy, średnio 8 postaci rocznie pozniej były 4 postacie w roku, teraz mamy 2 postacie na rok, jak myslisz co bedzie później ? ;D
Ranked nie ma sensu, bo nie ma zawodow, lepsyz poziom jest szybkiej grze ;p
A tak wgl Ja już przestałem w nią grać, wchodze tylko gdy pojawi sie nowa postać czyli raz na pół roku ;D

Oni chcą w ten sposób pozbyć się niechcianego dziecka psując system doboru graczy i wprowadzając nowe ulepszone rozwiązania do gry typu “nowe ulepszone AI” wracające w środku walki do bazy bo gracz za którym ma podążać zginął.