Błąd serwera - nie można dołączyć do gry

Możliwe, że inni już zgłosili ten problem, ale po ostatniej aktualizacji zdarzyło mi się już 4 razy, że nie mogłem dołączyć do gry w trybie rywalizacji, wyświetla mi się opcja “dołącz ponownie”, a serwer traktuje to jako wyjście z meczu i dostaję karę.

Cześć!

Z tego co widze otrzymaliśmy kilka zgłoszeń na temat opisanego przez Ciebie problemu. Wszystkie te zgłoszenia zostały przesłane do zespołu zajmującego się rozwojem gry. Mamy nadzieję, że będą w stanie to dokładniej zbadać i jeśli uda im się potwierdzić usterkę, dodadzą niebawem poprawki rozwiązujące ten problem.

W między czasie bardzo proszę zapoznaj się z naszym artykułem pomocy na Problemy z Rozłączaniem w Overwatch 2 - Pomoc Blizzarda

1 polubienie

Mam rozwiązanie. Teraz za każdym razem gdy mam taki problem szybko rozłączam i łącze się z powrotem z siecią wifi - wtedy gra reaguje i dodaje mnie do rozgrywki. To tak jakby klient w którymś momencie stanął w momencie łączenia się z serwerem gry i nie jestem “w pełni połączony” (widzę normalnie chat gry oraz działa komunikacja głosowa), więc muszę zmusić grę, żeby ponowiła całe połączenie z grą - tak przynajmniej mi się wydaję