Bardzo wysoki ping

Serdecznie witam!
Ostatnimi czasy mam problem z wysokim pingiem w grze. Trwa to już jakoś ze 2 tygodnie. Zazwyczaj bywa tak, że ping podczas rozgrywki wzrasta mi od 90 nawet do 300 i tak straszliwie laguje, że nie da się grać. Nie mam tego problemu w innych grach, więc zastanawiam się cóż takiego mogę zrobić, by poprawić wydajność.
Kroki opisane w artykułach pomocniczych nie pomogły.

Pozdrawiam!

Witaj.
Zacznij od wykonania testu programem WinMTR w trakcie problemów.
Wyniki wklej tutaj.

Rozumiem, że porady z tego artykułu pomocy wykonałeś wszystkie?

Witam Ejszet!

Dziękuję za wiadomość.

Do wyniku WinMTR dołącz także nazwę ISP i pamiętaj, że test musi być wykonany podczas lagującej rozgrywki oraz trwać min. 10 minut.

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

Serdeczne dzięki za odpowiedź!
Zrobiłam test, poniżej zamieszczam wyniki. Mam nadzieję, że nic nie pomyliłam (usunęłam net z odnośników, bo nie chciało się załadować). Szczerze powiedziawszy ping we własnej rozgrywce był nieco lepszy niż ping podczas normalnej gry…

|------------------------------------------------------------------------------------------|
| WinMTR statistics |

Host - % Sent Recv Best Avrg Wrst Last
192.168.0.1 - 6 503 475 2 5 56 3
No response from host - 100 123 0 0 0 0 0
pl-waw04a-rc1-ae18-0.aorta - 1 599 595 35 52 107 37
No response from host - 100 123 0 0 0 0 0
nl-ams14a-ri1-ae8-0.aorta - 3 567 555 35 41 76 37
213.46.182.198 - 2 587 580 35 40 75 37
ae1-br02-eqam1.as57976 - 2 575 565 36 47 179 44

Możliwe, że problem zaczyna się u Ciebie w domu. Już na początku widać 6% utratę pakietów co może sugerować np. połączenie przez Wifi z dużymi zakłóceniami albo problem z routerem. Jeśli łączysz się prze WIFI to spróbuj za pomocą kabla, ponadto zresetuj router.
Na tą chwilę nie ma sensu analizować dalszych skoków bez wyeliminowania początkowego problemu.

Zresetowałam router. Wczoraj było w porządku oprócz lagów na samym początku. Dzisiaj wchodzę do gry ponownie- już w rozgrywce z SI ping rośnie do 200.
Niestety nie mam możliwości podpięcia się do internetu przez kabel. Czy jest jeszcze jakaś inna możliwość, by naprawić problem związany ze skokami pingu?

Użyj Acrylic WiFi Home – Free WiFi Scanner i sprawdź jaki kanał jest najmniej zakłócany przez inne sieci w okolicy i taki kanał ustaw w routerze.