Czy Overwatch 2 ma sens?

Dzisiaj dowiedziałem się, że Blizzard podobno planuje ujawnić Overwatch 2. Kto nie wierzy, niech spojrzy tam:
www.gry-online.pl/newsroom/overwatch-2-na-blizzconie-pojawilo-sie-rzekome-logo-z-gry/z71ce77

Chciałbym rozpocząć debatę na ten temat: czy waszym zdaniem to ma sens?

Sens czy nie i tak kupie jak się przekonam. Gra słaba - nie kupie. Gra dobra - kupie.
A to, że jest popularny hejt na blizza to nic nie zmienia. Możliwe, że to będzie taki dodatek jak do wieśmina 3. Niby dodatek ale jednak pełnoprawna produkcja.

zobacyzmy za tydzień, ale jak na moje kaprawe oko, z tym ov2 moze wyjść jak z diablo 4 rok temu :smiley:

a oni prędzej w tym roku ogłoszą D4 niż ov2, i raczej nie pozwolą sobie na ogłoszenie 2 duzych tytułów w jednym momencie

Żeby poprawić wizerunek? Nie zdziwiłbym się gdyby ogłosili 2 gry. Nie trzeba szybko wydawać wystarczy wspomnieć i już lud ucieszony. Edit: i tak jak myślałem 2 gry zapowiedziane

zobacyzmy :smiley: ov 2 czy ov na mobilki :smiley:

Overwatch Immortal

NA MOBILKI A JAK! teraz nie będą mogli sie nas spytać “to jak nie macie telefonów” bo przecież każdy na blizzkonie musi mieć telefon bo bilet jest na aplikacji mobilnej, która ma dodatkową umiejętność śledznenia użytkownika i wyciągania danych osobowych, bo a czemu nie

(damn… to ma więcej sensu niż myslałam! :x )

Odp jest krotka, jasna i bez tłumika. Nie nie ma to żadnego sensu, wydanie Ow2 dla blizzarda to coś na co nie mogą sobie powolic, to jak przyznanie się ze sam Ow był błedm i teraz zmiatamy to pod dywan i wydajemy 2 którą obecni posiadacze OW maja za free.

Inna sprawa mobile Ow to jak najbardziej jest żyłą złota dla wydawcy
Inna alternatywa to typowy modul singlowy to tez ma sens chociaż pamiętajmy singlowa gra na dłuższą mete nie generuje stałego zysku.

moim nie, wiekszosc jest obojetna