Czy Overwatch zmierza do zostania f2p?

Jak dla mnie ten projekt powoli przestaje im się spinać finansowo. Wystarczy spojrzeć na obecny model, wydajesz raz hajs, dostajesz bohaterów, mapy + darmowe skiny etc. Non stop ktoś pracuje nad nowym contentem, a my tylko raz zapłaciliśmy za grę. Być może to element większej strategii związanej z przejściem na płatne elementy wizualne. Nie wiem, ale wystarczy zobaczyć co robi konkurencja. Płatne: skrzynki, klucze, skiny, boostery itd itd. Podsumowując, żeby nie przedłużać, jak dla mnie wszelkiego rodzaju skiny, emotki itp mogą być w pełni płatne, ewentualnie niech wydają co jakiś czas skórki premium (jak w przypadku Mercy) i robią $$. Jeśli bez wydawania pieniędzy będę miał takie same szanse jak inni, nie mam nic przeciw.

1 polubienie

Słuchaj,

Może zle na to patrzysz. Zobacz co Blizzard robi z OW : zrobili 2 ligi (contenders i liga overwatch), do tego są turnieje dla początkujących, wykupili licencje twitcha, mają kilkanaście drużyn.

To wszystko kosztuje. Jak na początku tego nie było to koszta nie były wysokie ale skoro zaryzykowali skok w esport, no to niestety.

Nadal powinno nas cieszyć to że model finansowy jest oparty na kosmetyce w grze a nie na jakichś premium kontach, premiowe kolejki (szybciej znajduje mecze) czy bohaterówie za real kase. Mogliby ograniczyć mecze rywalizacyjne do powiedzmy 40 na tydzien, potem jak chcesz wiecej to musisz mieć premium konto. Sposobów na bycie EA activision jest sporo.

Płakać mogą jedynie “farmerzy” którzy chca na koncie miec wszystkie skiny.

da fuk man o co ci chodzi

chyba o to co napisałaś wyżej. Że nazwanie Polaka cebulakiem to nie wyzwisko :stuck_out_tongue:

Nieeee,a jak nazwałbym twojego ojca od janusza lub od robaka to też nie wyzwisko? XD

Reporty w końcu działają,z tego co widzę. :wink:

ale czego sie spinasz przecież to forum jest dla beki i zabicia czasu XD

1 polubienie

Kiedyś to te forum służyło do bardziej szczytnych celów,niż teraz.

Znaczy forum zostało zabite tym że każdy post który był reportowany znikał i miałeś blokade na konto za to. Teraz na palcach jednej reki można wyliczyć aktywne osoby w polskim dziale

oj tam sie będziesz przejmował zmianami na forum, gry są dla beki a jedyną rzeczą która jest warta kłótni na forach są cheaty/błędy lub cokolwiek co utrudnia rozgrywkę

Ja lubie dramy :slight_smile: nie takie gdzie się od matek wyzywa ale takie ostre dyskusje są spoko :smile:

Eh,noż szkoda gadać.

Nie o takie forum walczyłem.