Czy warto grać rankedy w nocy? Jestem zielony, nie bijcie :(

Heeeej. Jako iż stałem się mega zazdrosny za to że mój kolega który ma 200 poziom zdążył już kupić swoją złotą broń a ja jestem na pięćsetnym poziomie i udało mi się nafarmić jedynie 2000 tych śmiesznych, małych, fioletowych punkcików bo tryb rywalizacji raczej nie był dla mnie stwierdziłem że czas zostać gangsta i w ogóle pronajlepsiejszym i to zmienić. Tylko że… No właśnie. Internet mam z kartonu, błota i liści więc oczywiście najlepiej gra mi się w nocy lub późnym wieczorkiem. Więc mam takie pytanko: Czy jeżeli zagram wtedy gdy większość ludzi śpi to jakość meczów będzie gorsza? No na logikę raczej tak ale podobno sporo ludzi gra rankedy właśnie w nocy. Pewnie zależy to od rangi ale zrobiłem tylko dwa meczy klasyfikacyjne w tym sezonie więc na razie żadnej nie mam. Skoro już jesteśmy przy tym temacie to chciałbym sie jeszcze zapytać czy granie z kolegom ale takim Overwatchowym z którym nie gadamy na VC a tylko czasami do siebie coś popiszemy jest opłacalna? Wiem że te pytania są niemądre ale ja się nie znam :(((((.

Cóż, moim zdaniem warto. Rankedy pozwalają nabrać więcej wprawy i umiejętności gry zespołowej. Osobiście uważam, że na rangach brąz-platyna nie opłaca się grać samemu, spróbuj znaleźć sobie stały, zgrany team. I oczywiście niezbędna jest komunikacja na voice chacie, nawet jeżeli nikt nic tam nie mówi lecz tam jest, warto dawać info. Więc jeśli chodzi o granie w nocy, moim zdaniem to nie gra większej roli, jednakże będąc bardzo sennym gra się o wiele słabiej, znam to z doświadczenia.

1 polubienie

Okej, dzięki za pomoc! A jakbym chciał zebrać ekipę to wymagane jest 5 osób? Chyba im więcej tym lepiej, prawda?

Moim zdaniem najlepiej się gra we trójkę lub w szóstkę, jednakże - tak jak powiedziałeś/aś - im więcej tym lepiej.

1 polubienie

Nocne pory na granie rankedów są nawet lepsze niż granie za dnia. W nocy trafiasz częściej na teammate’y czyli grupy znajomych grających razem (ja akurat tego zwolennikiem nie jestem zbytnio) ale na ogół wystarczy by gracz solo dostosował się do takiej ekipy i jakoś rozgrywka ma ręce i nogi. Dodatkowo w nocy gra mniej dzieciaków, bo zazwyczaj o tej porze już śpią przez co w samej grze można spotkać dojrzalsze osoby (aczkolwiek w sumie to jedynie prawdopodobieństwo trafienia na normalną osobę, bo wiek nie koniecznie czasami musi świadczyć o tym, że ktoś jest mniej toksyczny czy nie trolluje). Ostatnim plusem jest rzadsze spotykanie solo smerfów na niskich rangach, wieczorem przesiadają zazwyczaj się na main konta ale wyjątkiem może być granie z jakimiś ekipami w teamie - prawdopodobieństwo smerfów tu jest wtedy spore. No ale zawsze to lepsze niż granie za dnia, gdzie smerfów grających solo lub z znajomymi jest znacznie więcej, gdzie spotykasz noobków jacy w ogóle nie mają zamiaru dostosowywać się do drużyny czy toksyczne osoby jakie ustawiają wszystkich i wszystko przez całą grę.

Przynajmniej ja mam takie odczucie, że tego typu rzeczy występują rzadziej i nocnymi porami da się zagrać więcej sensownych gier niż za dnia.

1 polubienie

A granie ze znajomymi z niższymi poziomami się chyba nie opłaca?

LVL nie ma znaczenia

To nie zdarza się zbyt często.

Mi ciężko mam dużo godzin na Trupiej Wdowie 22h mi ciężko nadal grać rankedy moglibyście pomóc?