Czy Wdowa ma wadę kręgosłupa?

ostatnio często pojawia mi sie na ekranie głownym i widzę jak Pani Wdowa stoi w dość specyficznej pozie.
Zastanawiam się więc czy nie cierpi na lordozę

zasadniczo widząc ze duza cześc postaci jest w pewnien sposób “uszkodzona” myślę żę to prawdopodobne…


wiem też ze Jeff potwierdził ze Genji posiada sprawny układ rozrodczy :smiley: :smiley: :smiley:
więc może ktoś coś wie na ten temat XD

no ma krzywy kręgosłup od leżenia na ziemi podczas korzystania z broni snajperskiej. tak więc podejrzewam że po kilku- kilkunastu latach kręgosłup się wyrobił :smile:

ta, od leżenia na ziemi XDD

Ale na starej wersji amerykańskiego forum znalazłam to

laska tam mówi ze wkurza ją jak ktoś mówi ze wdowa ma wielki tyłek, bo ona ma lordoze. Sama ta laska ma lordoze i to nie wpływa na jej zycie, ale daje iluzje ze ma duzy zad. i generalnie wygląda to tak jak u niej, i wkurza głownie dlatego ze takei gadanie to mówienie nie prawdy również o niej (autorce postu)

ciekawe tylko czemu ona dostała tyle łapek w dół :thinking:

to nie wiem. ma też niebieską skóre ? Ale to amerykanskie forum, tam napiszesz o kims a inny się obrazi tak więc nie brał bym tego na serio, czasami się zastanawiam czy udają czy faktycznie są debilami.

A co Cie naszło żeby o to zapytać?:smiley:

gapiłam sie na nią na ekranie startowym z włączonym trybem “mumia zjadła mi mózg” w mojej głowie i tak mnie jakoś naszła ta refleksja

znalazłam w sumie też inny temat ale tam nie piszą nic wartościowego


offtop do genjiego, sprostowanie: sorry to nie był Jeff a ten śmieszny azjata z overwatch teamu

h ttps://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/7e5j31/michael_chu_answers_an_important_question_about/

wydaje mi sie że to po prostu fantazja projektanta i tyle :stuck_out_tongue: chyba że też chcesz taką mieć figure

PS: chce ci się drążyć takie tematy na amerykanskim forum?!

troche krzywa ta fantazja :stuck_out_tongue: i nie chce figurki :x:
PS wpisałam w google i wyskoczyło

Miałem na myśli figure ciała a nie figurke wdowy xD

kula to figura idealna <3

1 polubienie

Hmm no nie zgodze się z Toba. To już lepsza ta wada kręgosłupa :smiley:

nawiasem

mysle ze np data premiery indiany jones na dynamicie ahse nie jest przypadkowa
albo kolory na skinie mcree kóre “przypadkiem” wyglądają jak te z “dobry zły i brzydki” też nie są przypadkowe
lub znaczki kanji na klacie genju lub ramieniu hunzo

wiec wiątpie by autor postaci pomyslał sobie “A! pierdolne postaci krzywy kręgosłup! 4 fun boooiiz”

Wdowa jest karykaturą przeseksualizowanych postaci z gier, ale jest zachowana w granicach dobrego smaku.

no jakoś, koślawo zawsze stoi XD

postać której 70% wysokosci jej ciała to nogi, ma najprawdopodobniej wadę kręgosłupa, dekolt do pępka i tyłek w lateksie który świeci mokrymi snami 15 latków :smiley: yyhyyy, :v

no tak na poważnie ,to coś Jest Dziwnie “zakrzywiony”. Jednak z drugiej strony to
była tancerka więc może potrafi?

jup jasne bo baletnice mają krzywy kręgosłup h ttps://pl.pinterest.com/pin/179792210110244585/

nie no, sugeruje tylko ze potrafią się tak wyginać

nie tak wyginać

Karykatura (wł. caricatura) – przedstawienie osoby, wydarzenia lub przedmiotu, które cechuje się przesadą w oddaniu charakterystycznych elementów, właściwości, cech. Karykatura uwydatnia te cechy zwykle w celu ośmieszenia danej osoby, zjawiska itd.

Jak już napisałam, wdowa to karykatura przeseksualizowanych postaci w grach.

ja bardziej bym stawiał na karykaturę “Jay Lo”, chodzi mi tu o to tylne odchylenie